تاپ خبر۲۴ : رییس سرپرستی منطقه دو آذربایجان از خدمات رسانی پیشخوان‌های شهرنت و شعب کشیک این منطقه در ایام تعطیلات نوروز به مسافران و همشهریان شمالغرب کشور خبر داد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، صفر صلاحلو با بیان این مطلب گفت: تعطیلات نوروز فرصتی مغتنم برای شناساندن […]

تاپ خبر۲۴ : رییس سرپرستی منطقه دو آذربایجان از خدمات رسانی پیشخوان‌های شهرنت و شعب کشیک این منطقه در ایام تعطیلات نوروز به مسافران و همشهریان شمالغرب کشور خبر داد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، صفر صلاحلو با بیان این مطلب گفت: تعطیلات نوروز فرصتی مغتنم برای شناساندن خدمات بی نظیر پیشخوان‌های شهرنت به عموم شهروندان و مشتریان است و این بانک نهایت تلاش خود را انجام داده تا بتواند خدمات مناسبی را به مراجعه کنندگان ارائه دهد.

وی افزود: در ایام نوروز منطقه دو آذربایجان با ۵ شعبه کشیک (شهرداری تبریز ۲۵۰، تبریز ۳۶۴، ارومیه ۲۹۴، اردبیل ۳۱۸ و مراغه ۳۹۲) و ۳۲ پیشخوان شهرنت اقدام به ارائه خدمات می‌پردازد. 

صلاحلو خاطر نشان کرد: جلب رضایت شهروندان به ویژه در ایام نوروز که مسافران به خدمات بانکی نیاز بیشتری دارند، در اولویت اقدامات بانک شهر قرار گرفته است و امید داریم تا در پایان تعطیلات شاهد رضایت حداکثری مراجعه کنندگان باشیم.