تاپ خبر۲۴: شهردار تهران در سومین روز از برگزاری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، از غرفه بانک شهر بازدید و خدمات این بانک را ستودنی دانست. به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط‌عمومی بانک شهر، دکتر محمدباقر قالیباف، شهردار تهران در سومین روز از برگزاری نمایشگاه کتاب تهران در مجموعه نمایشگاهی […]

تاپ خبر۲۴: شهردار تهران در سومین روز از برگزاری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، از غرفه بانک شهر بازدید و خدمات این بانک را ستودنی دانست.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط‌عمومی بانک شهر، دکتر محمدباقر قالیباف، شهردار تهران در سومین روز از برگزاری نمایشگاه کتاب تهران در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب، از غرفه‌های مختلف آن بازدید کرد و توان اجرایی بانک شهر را در پشتیبانی از مدیریت شهری قابل قبول دانست.

قالیباف در حاشیه این بازدید، پس از دریافت گزارشی از فعالیت‌های بانک شهر در بیست و نهمین دوره نمایشگاه کتاب با ابراز خشنودی از عملکرد این بانک، دستور داد به دلیل استقبال شهروندان از خدمات بانکی، دو دستگاه پیشخوان شهرنت دیگر به مجموعه شهر آفتاب اضافه شود و به این ترتیب ظرفیت این دستگاه‌ها در محل برگزاری نمایشگاه کتاب به ۶عدد رسید.

در این دوره از نمایشگاه کتاب برای نخستین بار در کشور توسط پیشخوان‌های شهرنت بانک شهر، امکان صدور بُن‌کارت نمایشگاه کتاب وجود دارد.

همچنین امکانات دیگری در قالب دستگاه‌های کارتخوان، خوددریافت، صدور آنی کارت هدیه و خودبانک(VTM) نیز در این خدمت نوین بانک شهر قابل ارایه است.