تاپ خبر۲۴ : مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه های کتاب بانک شهر با اشاره به خدمات دهی گسترده این بانک به علاقمندان حوزه کتاب و کتابخوانی طی سال‌های اخیر ،گفت: حمایت از بزرگترین رویداد فرهنگی در شمالغرب کشور با تمام توان در دستور کار قرار دارد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط عمومی […]

تاپ خبر۲۴ : مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه های کتاب بانک شهر با اشاره به خدمات دهی گسترده این بانک به علاقمندان حوزه کتاب و کتابخوانی طی سال‌های اخیر ،گفت: حمایت از بزرگترین رویداد فرهنگی در شمالغرب کشور با تمام توان در دستور کار قرار دارد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر ، مهدی اکرمی با بیان اینکه نمایشگاه بین‌المللی کتاب تبریز به عنوان بزرگترین و پرمخاطب ترین نمایشگاه کتاب کشور بعد از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران محسوب می شود،افزود: تلاش می‌شود بهترین و به روزترین خدمات بانکی به بیش از ۹۰۰ ناشر کشور در این نمایشگاه ارایه شود.
وی اشاره به اینکه اعتباری بالغ بر ١٧میلیارد ریال به نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز اختصاص داده شده است،ادامه داد: با توجه به وسعت برگزاری این نمایشگاه در چندین سالن مجزا ، تدابیر لازم برای استقرار خودپردازهای سالنی و سیار اندیشیده شده است.
اکرمی با بیان اینکه ۲۲ هزار بن کارت در طول برگزاری نمایشگاه به متقاضیان واجد شرایط ارایه خواهد شد،تصریح کرد: نمایشگاه بین‌المللی کتاب تبریز از ٢٩ تا ۴ آبان ماه برگزار و همه خدمات بانکی شامل توزیع بن کارت، واریز و برداشت نقدی، افتتاح حساب ،خدمات بانکداری الکترونیکی و … ارائه می شود.
مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه های کتاب بانک شهر با تاکید بر اینکه حضور بانک شهر در نمایشگاه های کتاب استانی طی سال های اخیر تحسین همگان به ویزه اهالی حوزه کتاب را در پی داشته است؛ گفت: این موضوع مسئولیت بانک برای افزایش کیفیت خدمات را سنگین‌تر کرده است.