تاپ خبر۲۴: بانک شهر به عنوان بانک عامل بیست و نهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، با تسهیل در ارائه خدمات بانکی، به حمایت از فعالان حوزه نشر می‌پردازد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط‌عمومی بانک شهر، این بانک که در کنار فعالیت‌های اقتصادی، از تقویت بنیه مالی در حوزه‌های مختلف بانکداری […]

تاپ خبر۲۴: بانک شهر به عنوان بانک عامل بیست و نهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، با تسهیل در ارائه خدمات بانکی، به حمایت از فعالان حوزه نشر می‌پردازد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط‌عمومی بانک شهر، این بانک که در کنار فعالیت‌های اقتصادی، از تقویت بنیه مالی در حوزه‌های مختلف بانکداری اجتماعی حمایت کرده است، امسال به عنوان بانک عامل بیست و نهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران معرفی شد که برای نخستین بار در نمایشگاه کتاب مجموعه شهر آفتاب برگزار می‌شود.
بانک شهر که همه توان مالی خود را در راستای احداث این مجموعه عظیم به کار بسته و در این مسیر به شهرداری تهران کمک کرده است، برای اولین بار به عنوان بانک عامل در این نمایشگاه حضور خواهد یافت و یکی از سرمایه‌گذاران عمده مجموعه شهرآفتاب نیز هست که با ارائه انواع خدمات بانکی به مراجعان و ناشران حاضر در این نمایشگاه، بار دیگر محور فعالیت‌های خود را بر اساس مسئولیت اجتماعی قرار داده است.
بر این اساس، بانک شهر به عنوان بانک عامل در این نمایشگاه، مسئولیت تسهیل در امور بانکی و مالی ناشران و شرکت‌کنندگان در این رویداد را بر عهده دارد و با استقرار شعب ثابت و سیار در بخش‌ها و سالن‌های تحت پوشش نمایشگاه، به ارائه خدمات پرداخت و دریافت پول و سایر عملیات بانکی، مبادرت می‌کند.
استقرار دستگاه‌های خودپرداز در سالن‌ها و نیز محوطه باز برای ارائه خدمات به ناشران و بازدیدکنندگان، حضور کافی و به موقع پرسنل بانک در شعبه مرکزی مستقر در نمایشگاه و سایر باجه‌ها برای ارائه خدمات به شهروندان و ناشران و عوامل اجرایی و تجهیز غرفه‌های ناشران در نمایشگاه به دستگاه‌های کارتخوان، از دیگر خدماتی است که از سوی بانک شهر به عنوان بانک عامل ارائه می‌شود.
در این خصوص و با توجه به عاملیت بانک شهر، تمام ناشران موظف شدند پیش از تحویل دستگاه‌های کارتخوان، در بانک شهر حساب باز کنند تا مشخصات حساب آنان در سامانه ثبت‌نام نمایشگاه درج شود.
بانک شهر با استقرار پیشخوان شهرنت، ارائه همه خدمات بانکی را به مراجعه‌کنندگان و ناشران در فضای شهر آفتاب بر عهده دارد تا شهروندان برای دریافت پول، ناشران برای افتتاح حساب، واریز وجوه دریافتی به حساب خود و … مشکلی نداشته باشند.
بانک شهر پیش از این نیز به عنوان یک بانک شهروندی و با هدف ارتقاء عمران و توسعه شهرها، حمایت از پروژه‌های کلان شهری را بر عهده داشته است و موفق شده تا در مدت زمان کوتاهی که از تاسیس آن می‌گذرد رضایت شهروندان را کسب کند.