تاپ خبر۲۴: بانک سینا در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و ارتقاء فرهنگ کارآفرینی و تجاری سازی علم و دانش، از شرکت های دانش بنیان حمایت می کند. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک سینا، در راستای امضاء تفاهم نامه همکاری این بانک و صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، شرکت های […]

تاپ خبر۲۴: بانک سینا در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و ارتقاء فرهنگ کارآفرینی و تجاری سازی علم و دانش، از شرکت های دانش بنیان حمایت می کند.
به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک سینا، در راستای امضاء تفاهم نامه همکاری این بانک و صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، شرکت های دانش بنیان که از سوی این صندوق معرفی می شوند، مورد حمایت قرار خواهند گرفت.
بر اساس این گزارش، طبق توافقات به عمل آمده؛ بانک سینا عاملیت مالی صندوق را در قالب افتتاح انواع حساب ها و اعطای تسهیلات در چارچوب دستورالعمل های بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران دارا خواهد بود.
همچنین این بانک ضمن قبول ضمانت نامه اعتباری صندوق یا موسسات دیگر کارگزار صندوق که دارای مجوز قانونی صدور ضمانت نامه از بانک مرکزی هستند، نسبت به صدور انواع ضمانت نامه ها و اعطای تسهیلات به شرکت های دانش بنیان اقدام خواهد کرد.
گفتنی است شرکت ها و موسسات دانش بنیان، به منظور هم افزایی علم و ثروت، توسعه اقتصاد دانش محور و تجاری سازی نتایج تحقیق و توسعه در حوزه فناوری های برتر و با ارزش افزوده بیشتر تشکیل شده اند.