تاپ خبر۲۴: بانک آینده، در سال جهش تولید و با هدف تقویت، تأمین مالی و حمایت از شرکت ¬های دانش ¬بنیان، مرحله سوم پرداخت تسهیلات به این شرکت ¬ها را آغاز کرد. در نشستی که در سالن همایش¬ های صندوق نوآوری و شکوفایی با حضور دکتر محمد فطانت مدیر عامل بانک آینده، مدیران عامل بانک […]

تاپ خبر۲۴: بانک آینده، در سال جهش تولید و با هدف تقویت، تأمین مالی و حمایت از شرکت ¬های دانش ¬بنیان، مرحله سوم پرداخت تسهیلات به این شرکت ¬ها را آغاز کرد.

در نشستی که در سالن همایش¬ های صندوق نوآوری و شکوفایی با حضور دکتر محمد فطانت مدیر عامل بانک آینده، مدیران عامل بانک ¬های کارآفرین و صنعت و معدن و مدیران این صندوق و در آیین برگزاری آغاز مرحله سوم حمایت از کسب و کارهای آسیب ¬دیده از کرونا ویژه شرکت ¬های دانش ¬بنیان متوسط و بزرگ برگزار شد، ایشان بر لزوم حمایت از صنایع دانش ¬بنیان، به ¬خصوص در شرایط همه ¬گیری ویروس کرونا، تأکید کرد.
مدیر عامل بانک آینده بیان کرد: بانک آینده، مفتخر است تا کماکان، با چابکی و تسریع در انجام امور، با پرداخت تسهیلات به شرکت ¬های دانش ¬بنیان، به¬ خـصوص شرکـت ¬های آسـیب دیده از ویروس کرونا، حمایت ¬های لازم را انجام دهد تا این شرکت ¬ها، به ¬خصوص شرکت ¬های فعال در حوزه سلامت و درمان، با تولیدات خود کمک کنند تا از این شرایط بحرانی کرونا، با موفقیت عبور نماییم.
پرداخت تسهیلات مرحله سوم با نرخ ۹ درصد و بازپرداخت ۱۸ ماهه و برای شرکت ¬های دانش ¬بنیان متوسط و بزرگ است. یادآور می ¬شود: پیش از این نیز، ۱۴۳ شرکت دانش ¬بنیان، از تسهیلات حمایتی بانک آینده، بهره -مند شده¬ اند.