تاپ خبر۲۴:بانک‌ پاسارگاد در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود، همچون سال‌های گذشته اقدام به حمایت مالی از دانش‌آموختگان مبتلا به بیماری هموفیلی کرد. این بانک‌ در اقدامی دیگر، همچون سال‌های گذشته از دانش‌آموختگان مبتلا به بیماری هموفیلی در مقاطع تحصیلی پیش‌دبستانی تا دانشگاه، حمایت مالی کرد. بر اساس این خبر در سال جاری، ۳۷۱ دانش‌‌آموخته […]

تاپ خبر۲۴:بانک‌ پاسارگاد در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود، همچون سال‌های گذشته اقدام به حمایت مالی از دانش‌آموختگان مبتلا به بیماری هموفیلی کرد.
این بانک‌ در اقدامی دیگر، همچون سال‌های گذشته از دانش‌آموختگان مبتلا به بیماری هموفیلی در مقاطع تحصیلی پیش‌دبستانی تا دانشگاه، حمایت مالی کرد. بر اساس این خبر در سال جاری، ۳۷۱ دانش‌‌آموخته در قریب به ۲۲ استان کشور، تحت حمایت بانک‌‌پاسارگاد قرار گرفتند.
گفتنی است بانک‌پاسارگاد در جهت ایفای رسالت‌های اجتماعی خود، اقدامات انسان‌دوستانه‌ بسیاری مانند کمک به آزادی زندانیان با جرایم غیرعمد، کمک به زلزله‌زدگان، کمک به ایتام و روشندلان، اهداء خون توسط سرمایه‌انسانی بانک، کمک به بنیادهای خیریه و … را در کارنامه خود به ثبت رسانده‌است.