پنج شنبه, ۰۱ فروردین ۱۳۹۸

نایب رئیس شورای اسلامی شهر ساری:

حمایت‌های بانک شهر از توسعه شهرها تحقق اقتصاد مقاومتی

حمایت‌های بانک شهر از توسعه شهرها تحقق اقتصاد مقاومتی

تاپ خبر۲۴ :نایب رئیس شورای شهر ساری گفت: حمایت‌های بانک شهر از توسعه شهرها و اجرای پروژه‌های عمرانی به دست جوانان کشور، نمونه بارز تحقق اقتصاد مقاومتی است.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر ، علی اکبر زلیکانی با بیان اینکه بانک شهر خدمات شایانی به حوزه مدیریت شهری در تمامی شهرها به ویژه شمال کشور کرده است، گفت: با توجه به مشکلات مالی در همه شهرداری‌ها و اجرای پروژه‌ها که محدودیت زمانی دارد، حمایت‌های بانک شهر توانسته است بسیاری از این مشکلات را برطرف کند.
زلیکانی خاطر نشان کرد: در این راستا شهرداری ساری نیز با مشکلات متعددی مواجه بود و توانست در این زمینه از خدمات بانک شهر استفاده کند.
وی با بیان اینکه این بانک با کمترین بروکراسی منابع مالی را در اختیار شهرداری ها قرار می دهد، افزود : در ارائه تسهیلات به مدیریت شهری کلانشهرها، به طور حتم، بانک شهر نسبت به سایر بانک‌ها خدمات مناسب تری را به شهرداری‌ها ارائه می‌دهد.
نائب رئیس شورای اسلامی شهر ساری در ادامه تصریح کرد: بی شک، بسیاری از پروژه‌های عمرانی و به ویژه حمل و نقل عمومی در کلانشهرها، بدون حمایت‌های بانک شهر محقق نمی‌شد و امروز شهروندان تاثیر این حضور را به طور کامل در زندگی خود مشاهده می‌کنند.

نوشته شده توسط سايت خبري تحليلي تاپ خبر 24 در دوشنبه, ۲۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۹:۲۵ ب.ظ

دیدگاه