تاپ خبر۲۴: شرکت‌های گروه مالی گردشگری با حضور در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته، دستاوردهای خود را به نمایش می‌گذارند.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی گروه مالی گردشگری، شرکت‌های گروه مالی گردشگری در این نمایشگاه ۴ روزه در فضایی به مساحت ۵۰۳ مترمربع در سالن ۳۸ غرفه شماره ۱۴ نمایشگاه بین‌المللی تهران حضور خواهند داشت.

در این نمایشگاه بانک گردشگری، شرکت گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران (سمگا)، شرکت توسعه فناوری اطلاعات گردشگری ایران (TIT)، شرکت خدمات ارزی و صرافی گردشگری، شرکت کارگزاری توسعه سهند، شرکت گروه هتل‌های بین‌المللی رکسان، شرکت سرمایه‌گذاری انبوه‌سازی پارس میکاکیش، شرکت توسعه سیاحان سرزمین ایرانیان (آیلند)، صندوق سرمایه‌گذاری جسورانه شرکتی نقدینه و… به عنوان شرکت‌های گروه‌ مالی گردشگری حضور دارند.

بر اساس این گزارش، بانک گردشگری در این نمایشگاه عملکرد و دستاوردهای خود از جمله خدمات نوین بانکداری را در معرض دید عموم قرار می‌دهد. همچنین برگزاری رویدادها و برنامه‌هایی در راستای معرفی خدمات و توانایی‌هایی این مجموعه از دیگر برنامه‌های بانک گردشگری در نماشگاه امسال خواهد بود.

هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران با نشست‌هایی متنوع، پنل‌ها، کارگاه‌ها و میزگردهای تخصصی با حضور اساتید و فعالان حوزه گردشگری همراه خواهد بود. نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع‌ وابسته مهم‌ترین محفل برای دور هم آمدن فعالان گردشگری همچنین همفکری و تبادل نظر بین دو بخش خصوصی و دولتی برای پیشبرد مهم‌ترین ماموریت‌های مربوط به حوزه گردشگری است.

این نمایشگاه با اهدافی چون ایجاد فرهنگ جذب توریسم و ارتقا جایگاه ایران از لحاظ گردشگری، معرفی پتانسیل‌های هتلداری و گردشگری ایران، فراهم کردن بسترهای لازم برای جذب توریست به کشور و رفع مشکلات در این زمینه و بررسی نقاط قوت و ضعف حوزه گردشگری و ترغیب فعالان صنعت گردشگری و سازمان‌های مربوطه به ورود و فعالیت در عرصه گردشگری بر پا خواهد شد.

هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته، روزهای دوشنبه ۲۳ بهمن تا پنج‌شنبه ۲۶ بهمن‌ماه ۱۴۰۲ از ساعت ۸ صبح تا ۱۵ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.