تاپ خبر۲۴: فناپ در نهمین نمایشگاه بانکداری اسلامی با ارائه جدیدترین راهکارهای پرداخت الکترونیکی و بانکداری حضور می‌یابد. فناپ با همراهی واحد‌های پرداخت الکترونیکی، امداد IT و برخی از شرکت‌های زیرمجموعه‌اش همچون داتین، اتیک، فرتاک، پارسا و ماندگار در نهمین نمایشگاه بانکداری اسلامی شرکت می‌کند و در کنار ارائه راهکارهای نرم‌افزاری پرداخت، تجهیزات سخت‌افزاری پرداخت […]

تاپ خبر۲۴: فناپ در نهمین نمایشگاه بانکداری اسلامی با ارائه جدیدترین راهکارهای پرداخت الکترونیکی و بانکداری حضور می‌یابد.

فناپ با همراهی واحد‌های پرداخت الکترونیکی، امداد IT و برخی از شرکت‌های زیرمجموعه‌اش همچون داتین، اتیک، فرتاک، پارسا و ماندگار در نهمین نمایشگاه بانکداری اسلامی شرکت می‌کند و در کنار ارائه راهکارهای نرم‌افزاری پرداخت، تجهیزات سخت‌افزاری پرداخت نظیر دستگاه‌های کارتخوان، EMC، Cash Sorter و پرینترهای PV2 را به معرض نمایش می‌گذارد.

همایش بانکداری اسلامی به عنوان یکی از معتبرترین و مهمترین رویدادهای صنعت بانکداری، محلی است که مهم‌ترین تصمیمات اقتصادی و بانکی ایران برای یک سال آینده اعلام می‌شود و به تبع آن حضور شرکت‌ها در نمایشگاه جانبی فرصتی برای گفت و گو با مدیران عالی رتبه بانکی ایران خواهد بود.

بررسی تجربه بانکداری اسلامی در کشورهای اسلامی همچون مالزی، بحرین، کویت، ترکیه و نیز بررسی تجربه بانکداری اسلامی در کشورهای غیر اسلامی نظیر ایالات متحده آمریکا، فرانسه، بلژیک از محورهای مورد بحث در بیست‌وششمین همایش بانکداری اسلامی است.

از دیگر مباحث مطرح شده در همایش می توان به شیوه‌های تجهیز منابع، روش‌های تامین مالی، به‌کارگیری ابزارها و ارائه خدمات و محصولات نوآورانه در نظام بانکی ایران و شیوه‌های تعامل شبکه بانکی کشور با بانک‌های بین‌المللی اسلامی و غیراسلامی نیز اشاره کرد.

گفتنی است نمایشگاه بانکداری اسلامی در روزهای دهم و یازدهم شهریورماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار می‌شود و بیش از ۳۰ شرکت داخلی و نمایندگی خارجی از بخش‌های مختلف، در این نمایشگاه حضور دارند.