جمعه, ۰۳ اسفند ۱۳۹۷

حضور فعال بانک ملت و شرکت های وابسته در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه کیش

حضور فعال بانک ملت و شرکت های وابسته در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه کیش

تاپ خبر۲۴: بانک ملت همراه با تعدادی از شرکت های زیرمجموعه، به صورت فعال در دومین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه و هشتمین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری کشور حضور پیدا می کند.
به گزارش روابط عمومی بانک ملت، این بانک با برپایی غرفه ای در نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه و خصوصی سازی در مرکز نمایشگاه های بین المللی کیش، انواع خدمات و محصولات اعتباری و الکترونیک خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهد داد.
در این نمایشگاه که شرکت های بیمه ما، کارگزاری، تامین سرمایه و واسپاری بانک ملت نیز حضور خواهند داشت، بانک ملت، انواع خدمات الکترونیک را نیز به مشتریان ارائه خواهد داد.
بر اساس این گزارش، نمایندگان ادارات مختلف بانک ملت و شرکت های وابسته با استقرار در غرفه بانک، به سوالات بازدیدکنندگان در مورد دریافت انواع خدمات بانکی پاسخ خواهند داد.
این گزارش حاکی است، مدیرعامل و جمعی از مدیران ارشد بانک ملت نیز از نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی و غرفه بانک بازدید خواهند کرد.
دومین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه و هشتمین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری کشور از روز ۱۸ تا ۲۱ آبان ماه سال جاری در مرکز نمایشگاه های بین المللی کیش دایر خواهد بود.

نوشته شده توسط سايت خبري تحليلي تاپ خبر 24 در شنبه, ۱۶ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۹:۱۰ ب.ظ

دیدگاه