تاپ خبر۲۴: بانک ملت به صورت فعال در پنجمین همایش و نمایشگاه بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت حضور یافت به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک ملت، این بانک علاوه بر حضور فعال در همایش و پنل های تخصصی همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت، با برپایی غرفه ای در […]

تاپ خبر۲۴: بانک ملت به صورت فعال در پنجمین همایش و نمایشگاه بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت حضور یافت

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک ملت، این بانک علاوه بر حضور فعال در همایش و پنل های تخصصی همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت، با برپایی غرفه ای در نمایشگاه جانبی این همایش، انواع خدمات الکترونیک خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داد.
بر اساس این گزارش، بانک ملت با استقرار یک دستگاه پایانه بانکی غیر نقد(cashless) و یک دستگاه کارتخوان ویژه پایانه های سوخت، نحوه خدمات دهی از طریق این دستگاه ها را برای حاضران تشریح کرد.
این گزارش حاکی است، بانک ملت از یک خدمت جدید الکترونیک نیز در نمایشگاه بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت رونمایی خواهد کرد.
پنجمین همایش بین المللی بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت به همت پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی و با مشارکت بانک ها و شرکت های فعال در عرصه بانکداری الکترونیک از روز ۲۱ دی ماه سال جاری در مرکز همایش های برج میلاد شروع شده است و تا روز ۲۲ دی ماه ادامه خواهد داشت.