تاپ خبر۲۴:بانک ملت به صورت فعال در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک ( الکامپ ) حضور پیدا می کند . به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک ملت، این بانک با برپایی غرفه ای در نمایشگاه الکامپ ، انواع خدمات و محصولات الکترونیک خود را در […]

تاپ خبر۲۴:بانک ملت به صورت فعال در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک ( الکامپ ) حضور پیدا می کند .

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک ملت، این بانک با برپایی غرفه ای در نمایشگاه الکامپ ، انواع خدمات و محصولات الکترونیک خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهد داد.
بر اساس این گزارش ، بانک ملت در این نمایشگاه در تاریخ ۲۴ آذرماه ساعت ۱۰ صبح ، از دو محصول جدید خود با عنوان شهروند کارت ملت و برداشت وجه بدون کارت رونمایی خواهد کرد.
در عین حال کارشناسان ادارات کل این بانک در سالن ۷ نمایشگاه بین المللی تهران ، پاسخگوی سوالات بازدیدکنندگان در مورد نحوه استفاده از انواع خدمات بانکی خواهند بود.
بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی الکامپ از روز ۲۳ آذرماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران شروع می شود و تا روز ۲۶ آذر ماه ادامه خواهد داشت.