تاپ خبر۲۴:کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای خود را درباره شکایت باشگاه سپاهان اصفهان از استقلال تهران اعلام کرد. به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی در خصوص شکایت باشگاه فولاد مبارکه سپاهان از باشگاه استقلال با ادعای اینکه حضور فرهاد مجیدی بازیکن باشگاه استقلال در بازی روز دوشنبه ۲۶ فروردین ۹۲ غیرقانونی است، رای […]

تاپ خبر۲۴:کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای خود را درباره شکایت باشگاه سپاهان اصفهان از استقلال تهران اعلام کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی در خصوص شکایت باشگاه فولاد مبارکه سپاهان از باشگاه استقلال با ادعای اینکه حضور فرهاد مجیدی بازیکن باشگاه استقلال در بازی روز دوشنبه ۲۶ فروردین ۹۲ غیرقانونی است، رای خود را صادر کرد.
 
کمیته انضباطی پس از شکایت سپاهان و با توجه به مفاد شکایت باشگاه و مدارک ادعایی غیرموثر باشگاه ورزشی سپاهان و اینکه بر اساس اعلام رسمی سازمان لیگ برتر، فرهاد مجیدی به طور قانونی و موجه ( ودر مهلت قانونی نقل و انتقالات نیم فصل) به جای رودریگو توزی به تیم استقلال پیوسته است و نظر به اینکه رودریگو توزی هم به همراه چند بازیکن خارجی باشگاههای ذوب آهن اصفهان، تراکتورسازی تبریز و استقلال تهران با حکم قانونی از لیست استقلال خارج شده است.
 
لذا کمیته انضباطی شکایت باشگاه سپاهان را وارد ندانسته و با استناد به بند یک ماده ۸ آیین نامه انضباطی حکم بر رد شکایت باشگاه سپاهان را صادر می کند. این رای با توجه به بند یک ماده ۱۵ آیین نامه قطعی است.