تاپ خبر۲۴: شرکت کنندگان هشتمین دوره بین المللی بازار سرمایه اسلامی با حضور در شرکت بورس کالای ایران، ضمن بحث و تبادل نظر در خصوص فعالیت های بورس کالا در بعد داخلی و بین المللی، از تالار معاملات این بورس بازدید کردند. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل […]

تاپ خبر۲۴: شرکت کنندگان هشتمین دوره بین المللی بازار سرمایه اسلامی با حضور در شرکت بورس کالای ایران، ضمن بحث و تبادل نظر در خصوص فعالیت های بورس کالا در بعد داخلی و بین المللی، از تالار معاملات این بورس بازدید کردند.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بورس کالای ایران، امروز نشستی با حضور شرکت کنندگان هشتمین دوره بین المللی بازار سرمایه اسلامی از سراسر جهان همچون آلمان، چین، گامبیا، یونان، هند، اندونزی، کره جنوبی، نیجریه، پاکستان، روسیه سوئیس سوریه، ترکیه، امارات متحده عربی و انگلستان با مدیران و کارشناسان ارشد شرکت بورس کالای ایران برگزار گردید.
در ابتدای این نشست طی ارائه ای از سوی کارشناسان بورس کالای ایران، شرکت کنندگان هشتمین دوره بین المللی بازار سرمایه اسلامی با ساز و کار بورس کالا و جایگاه آن در بازار سرمایه کشور و برنامه ریزی های این بورس برای حضور در عرصه های بین المللی آشنا شدند.
در پایان شرکت کنندگان این دوره ضمن بازدید از تالار معاملات، از نزدیک با فرایندهای معاملاتی بورس کالا آشنا شدند.
لازم به ذکر است، در این دوره که از روز دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه تا چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت در تهران برگزار می شود، بیش از ۳۰ میهمان خارجی از ۱۰ کشور مذکور در خصوص مباحثی مرتبط با تحولات جدید در حوزه نهادهای مالی ایران و همچنین برخی از مباحث روز بازار سرمایه اسلامی با محوریت نهادهای مالی در سایر کشورها، مطلع شده و همچنین نظرات و دیدگاه های کارشناسان مالی اسلامی سایر کشورها تبادل می شود.