تاپ خبر۲۴:  بانک ملت در راستای مسئولیتی که برای خود در جهت حفاظت از محیط زیست و توجه به سرمایه ‏های ملی کشور قائل است، در چهاردهمین نمایشگاه محیط زیست و اقتصاد سبز حضور پیدا می‏ کند.  به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک ملت، این حضور بر پایه برنامه های تدارک دیده […]

تاپ خبر۲۴:  بانک ملت در راستای مسئولیتی که برای خود در جهت حفاظت از محیط زیست و توجه به سرمایه ‏های ملی کشور قائل است، در چهاردهمین نمایشگاه محیط زیست و اقتصاد سبز حضور پیدا می‏ کند.

 به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک ملت، این حضور بر پایه برنامه های تدارک دیده شده ازسوی بنیاد ملت صورت می گیرد. بانک ملت فعالیت‏های بانک در نمایشگاه بین‎المللی محیط زیست را در حوزه‏های گوناگونی پیش می ‏برد و اهدافی چون حفاظت از گونه‎های جانوری در معرض انقراض، حافظت از منابع آب و خاک، احترام به طبیعت، جلوگیری از بیابان‎زایی و به طور کلی تلاش برای رسیدن به محیط زیست پاک در جهت توسعه پایدار را دنبال می‎کند.

با توجه به استقبال هر ساله طیف وسیع مخاطبان از نمایشگاه محیط زیست، بنیاد ملت تلاش کرده با طراحی بخش‎های مختلف در غرفه خود بتواند این طیف وسیع را به خود جلب کند و با برگزاری برنامه‏ های جذاب و آموزنده تلاشی در جهت حفاظت از محیط زیست گام بردارد.
شرح برخی از این بخش‏ها در ادامه می‏ آید:
نمایش عروسکی گونه‎های در معرض خطر: این نمایش که برای کودکان اجرا می‏ شود، داستان زندگی پر از تهدید یکی از گونه‏ های جانوری در معرض خطر برای کودکان شرح داده می‏ شود.
کارگاه بازی، خلاقیت و طبیعت: در این کارگاه تلاش می شود مفاهیم محیط زیستی در قالب بازی به کودکان آموزش داده شود و علاوه بر برانگیزاندن حس خلاقیت در آنها، احترام به طبیعت هم به آنها آموزش داده شود.
شعبه محیط زیستی: این شعبه در کنار کارگاه بازی و خلاقیت قرار دارد و آثار کودکانی که به تولید محصولات هنری می پردازند را بصورت نمادین خریداری می کند.
فروشگاه محصولات محیط زیستی: در این فروشگاه مجموعه ای از محصولات محیط زیستی مانند پوستر و کارت پستال های گونه های در معرض خطر وجود دارد که به کودکانی فعال در کارگاه بازی، خلاقیت و طبیعت فعالیت داشته اند، هدیه داده می شود.
پازل محیط زیستی: این پازل تصویر یک نقاشی ایرانی- مغولی است که در موزه لندن نگهداری می شود و در آن گونه ‏های جانوری ایران به نمایش در آمده است، این پازل که از سوی انجمن یوز ایرانی ارائه می شود، کودکان همراه با آشنایی با این گونه‎ها پازل را هم ترکیب می‎کنند.
میز گفت و گوی مدیران بانک با کارآفرینان سبز:در این میز مدیران بانک ملت درباره شیوه‏ های سرمایه‎گذاری در حوزه اقتصاد سبز و خدمات و محصولات بانک به شرکتهای فعال در این حوزه توضیحاتی ارائه می‏ کنند.
چهاردهمین نمایشگاه محیط زیست و اقصاد سبز یکم تا چهارم اسفندماه در محل دائمی نمایشگاه‏های بین‏ المللی تهران برگزار می‎شود. غرفه بنیاد ملت، در سالن ۳۱ A می باشد.