تاپ خبر۲۴:رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس، حضور بانک شهر در استان‌ها را فرصتی مناسب برای توسعه عملیات عمرانی دانست. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از مدیریت امور ارتباطات و روابط‌عمومی، امیر خجسته، رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با اشاره به اهمیت حضور بانک شهر در استان‌ها به ویژه مناطق محروم، […]

تاپ خبر۲۴:رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس، حضور بانک شهر در استان‌ها را فرصتی مناسب برای توسعه عملیات عمرانی دانست.
به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از مدیریت امور ارتباطات و روابط‌عمومی، امیر خجسته، رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با اشاره به اهمیت حضور بانک شهر در استان‌ها به ویژه مناطق محروم، گفت: حضور بانک شهر در استان‌ها فرصتی بسیار مناسب برای توسعه عملیات عمرانی در شهرداری‌هاست.
وی با اشاره به رویکرد جدید بانک شهر تصریح کرد: بانک شهر نقش مهمی در تامین منابع مالی تخصصی پروژه‌های عمرانی شهرداری‌های کشور دارد و به عنوان بازوی کمکی در شهرداری‌ها می‌تواند در گسترش مناطق محروم نیز نقش تاثیرگذاری داشته باشد‌.
خجسته با اشاره به حضور مدیر‌عامل بانک شهر در کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس‌، خاطرنشان کرد: در این نشست، دکتر پورزرندی به بررسی وضعیت پروژه‌های عمرانی متعلق به شهرداری‌ها و اقدامات این بانک در تامین منابع مالی پروژه‌های عمرانی شهرداری‌های کشور پرداخت.
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی در ادامه با تاکید بر حساسیت و شرایط خاص اجرای پروژه‌های عمرانی در شهرداری‌های کشور تصریح کرد: توسعه پروژه‌های عمرانی را از جمله دغدغه‌های کمیسیون شوراهاست و همواره اجرای پروژه‌های عمرانی را در سطح کشور به طور جدی پیگیری می‌کند.
به گفته خجسته، اجرای پروژه‌های عمرانی در شهرها، موجب اشتغال‌زایی و افزایش ضریب امنیتی و سایر مولفه‌های اجتماعی و اقتصادی است که همین موضوعات، نشان‌دهنده اهمیت تامین منابع مالی در اجرای پروژه‌های عمرانی در سطح شهرهای کشور است.
رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس، حضور بانک شهر در استان‌ها را فرصتی مناسب برای توسعه عملیات عمرانی در شهرداری‌ها ارزیابی و ابراز امیدواری کرد که با رویکرد جدید بانک شهر توجه به مناطق محروم گسترش یابد.