تاپ خبر۲۴: بانک سرمایه به منظور معرفی خدمات، فعالیت ها و دستاوردهای خود در دومین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی در جزیره کیش به همراه شرکت های تابعه حضوری فعال داشت. به گزارش روابط عمومی بانک سرمایه، مدیران ارشد این بانک و شرکت های صرافی سرمایه و تجارت الکترونیک سرمایه در […]

تاپ خبر۲۴: بانک سرمایه به منظور معرفی خدمات، فعالیت ها و دستاوردهای خود در دومین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی در جزیره کیش به همراه شرکت های تابعه حضوری فعال داشت.

به گزارش روابط عمومی بانک سرمایه، مدیران ارشد این بانک و شرکت های صرافی سرمایه و تجارت الکترونیک سرمایه در حوزه بین الملل و بازاریابی با حضور در دومین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی از غرفه های حاضر در نمایشگاه بازدید به عمل آورده و با برخی نهادها و موسسات پولی و مالی رایزنی نمودند.

شایان ذکر است کارشناسان این بانک نیز در محل غرفه، با ارائه اطلاعات لازم، پاسخگوی سوالات بازدیدکنندگان اعم از سهامداران، سرمایه گذاران و مشتریان بانک سرمایه بوده و تازه ترین محصولات این بانک در حوزه خدمات نوین بانکی از قبیل تک کارت، سپرده سرمایه ساز و باشگاه مشتریان سرمایه را معرفی نمودند.

گفتنی است دومین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی با هدف معرفی قابلیت های نهادهای مالی داخلی و خارجی و توانمندی ها و دستاوردهای بازار سرمایه، پول و بیمه کشور با حضور اکبر ترکان، مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد و مدیران ارشد نهادهای مالی کشور در روز هجدهم آبان ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی کیش افتتاح شد و پنج شنبه بیست و یکم آبان ماه به کار خود پایان داد.