تاپ خبر۲۴: دکتر مرتضی شهیدزاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی در مراسم افتتاحیه بیست و ششمین همایش بانکداری اسلامی شرکت و از غرفه بانک کشاورزی در نمایشگاه جانبی این همایش بازدید کرد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی، بیست و ششمین همایش بانکداری اسلامی با محوریت تجربه جهانی […]

تاپ خبر۲۴: دکتر مرتضی شهیدزاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی در مراسم افتتاحیه بیست و ششمین همایش بانکداری اسلامی شرکت و از غرفه بانک کشاورزی در نمایشگاه جانبی این همایش بازدید کرد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی، بیست و ششمین همایش بانکداری اسلامی با محوریت تجربه جهانی بانکداری اسلامی، روش های تامین مالی، ابزارها، خدمات و محصولات  با حضور و حمایت بانک کشاورزی صبح سه شنبه ۱۰ شهریور ماه در محل مرکز همایش های بین المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران آغاز شد .

این همایش که به همت موسسه آموزش عالی بانکداری و با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی، رئیس کل بانک مرکزی، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، رئیس موسسه آموزش عالی بانکداری، مدیران عامل بانک ها، کارشناسان ، اساتید و مسئولان دولتی برگزار شد  تا بعد از ظهر ۱۱ شهریور ماه ادامه خواهد داشت.

بر اساس این گزارش ، بانک کشاورزی علاوه بر حمایت مالی از برگزاری این همایش، با برپایی غرفه در نمایشگاه جانبی حضور یافت و با همراهی شرکت گسترش فناوری های نوین کشاورز به معرفی خدمات بانکداری الکترونیکی بانک کشاورزی پرداخت.

شایان ذکر است دکتر مرتضی شهیدزاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی به همراه اعضای هیات مدیره و جمعی از مدیران ، مسئولان و کارشناسان این بانک ضمن حضور در مراسم افتتاحیه این همایش، از غرفه مشترک بانک کشاورزی و شرکت  گسترش فناوری های نوین کشاورز بازدید کرد.

این گزارش می افزاید ، ایراد سخنرانی، ارائه مقالات تخصصی و برپایی نمایشگاه جانبی از جمله برنامه های این همایش دو روزه است.