تاپ خبر۲۴:مدیرعامل بانک شهر با اشاره به افزایش سرمایه این بانک در آینده نزدیک گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده از طریق کسب EPS(Earn Per Share) بخش عملیات بانکداری و شرکت‌ها به منظور توزیع بین سهام‌داران و افزایش سرمایه بانک استفاده خواهد شد. به گزارش مدیریت امور ارتباطات و روابط‌عمومی بانک شهر، دکتر حسین محمدپورزرندی با […]

تاپ خبر۲۴:مدیرعامل بانک شهر با اشاره به افزایش سرمایه این بانک در آینده نزدیک گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده از طریق کسب EPS(Earn Per Share) بخش عملیات بانکداری و شرکت‌ها به منظور توزیع بین سهام‌داران و افزایش سرمایه بانک استفاده خواهد شد.
به گزارش مدیریت امور ارتباطات و روابط‌عمومی بانک شهر، دکتر حسین محمدپورزرندی با اشاره به اهمیت توسعه بانکداری الکترونیک تصریح کرد: توسعه پیشخوان‌های شهرنت به ۳۰۰پیشخوان تا پایان سال، می‌تواند فضای رقابتی و تبلیغاتی سال جاری بانک را تحت تاثیر قرار دهد.
پورزرندی افزود: با نصب دستگاه‌های VTM(Virtual Teller Machine) در این شعبه‌ها می‌توان به خوبی یک شعبه فعال را به صورت ۲۴ساعته در این پیشخوان‌ها داشته باشیم و از این مزیت استفاده کنیم.
مدیرعامل بانک شهر در ادامه خاطرنشان کرد: برنامه امسال بانک، افزایش منابع به میزان نیل به اهداف پیش‌بینی شده و گسترشEPS در دو بخش بانک است که بر اساس برنامه قصد داریم EPS از عملیات بانکداری به منظور توزیع بین سهام‌داران و EPS دوم نیز توسط شرکت‌ها برای افزایش سرمایه بانک استفاده شود.
پورزرندی تصریح کرد: سرمایه بانک شهر در دو سال گذشته حدود ۴هزار میلیارد ریال بود که در یکسال و نیم گذشته به ۴برابر رسیده و به زودی به رقم ۱۶هزار میلیارد ریال افزایش می‌یابد.
وی با اشاره به پیشرفت‌های صورت گرفته در خصوص ارتقاء شاخص‌های مالی بانک، افزود: بانک شهر به لحاظ درصد اقلام اطلاعاتی و بهبود رو به رشد کیفی اقدامات در جمع تمامی بانک‌ها مطرح شده است که همه این موفقیت‌ها مدیون کارکنانی است که بی نام و نشان و خالصانه برای پیشرفت بانک تلاش می‌کنند.

خروج