تاپ خبر۲۴: دویست نفر از حافظان حجاب برتر در بانک صادرات ایران به مناسبت میلاد حضرت فاطمه معصومه (س) طی مراسمی با اهدای هدایایی مورد تجلیل قرار گرفتند. در مراسمی که همزمان با میلاد کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه (س) و به مناسبت دهه کرامت و میلاد فرخنده امام رضا (ع) توسط حوزه مقاومت […]

تاپ خبر۲۴: دویست نفر از حافظان حجاب برتر در بانک صادرات ایران به مناسبت میلاد حضرت فاطمه معصومه (س) طی مراسمی با اهدای هدایایی مورد تجلیل قرار گرفتند.

در مراسمی که همزمان با میلاد کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه (س) و به مناسبت دهه کرامت و میلاد فرخنده امام رضا (ع) توسط حوزه مقاومت بسیج بانک صادرات ایران برگزار گردید عضو هیأت مدیره این بانک با اشاره به مفاهیم قرآنی مرتبط با حجاب به بیان اهمیت حیا و عفت در زندگی اجتماعی پرداخت و حیا را مقدم بر حجاب و حجاب را نتیجه و تجلی حیا دانست.

فتحعتلیزاده با اشاره به خانم‌های حاضر در جلسه که با حجاب برتر چادر حضور داشتند گفت: انتظار این است که عفت در نگاه، رفتار، گفتار و همه شئون زندگی رعایت و حجاب برتر در محل کار نیز بیش از پیش ترویج گردد.

سخنران بعدی این مراسم حجت الاسلام والمسلمین صداقت زاده نیز طی سخنانی به مقوله حجاب در قرآن کریم پرداخت و حجاب را سرمایه ای مناسب و شایسته برای رسیدن به مقامات معنوی دانست.

وی در ادامه با اشاره به وجود زنان بزرگوار و بلندمرتبه ای همچون حضرت فاطمه زهرا (س)، حضرت خدیجه (س)، حضرت آسیه و حضرت مریم گفت: خداوند میدان تقرب را برای زن نیز همانند مرد باز گذاشته است و حفظ حجاب یکی از مسئولیت‌های مهم برای زن می‌باشد که در گرو آن حجاب های نفس، کنار رفته و تقرب به درگاه خداوند حاصل می‌شود.

وی در ادامه به مقوله اهمیت حفظ حجاب در نگاه و پوشش و جایگاه رفیع حضرت فاطمه معصومه (س) اشاره نمود و اهمیت زیارت بارگاه ملکوتی این شفیعه محشر در شهر مقدس قم را حائز ثواب و ارزش بالا دانست.