تاپ خبر۲۴: LG Eclair، با بهره‌مندی از صدای Dolby Atmos فراگیر و باس قدرتمند با لرزش کم، گزینه‌ای عالی برای فضاهای کوچک می باشد. ال‌جی الکترونیکس اعلام کرد عرضه ساندبار LG Eclair (مدل QP5) را که جمع و جورترین مدل تاکنون است، از آمریکای شمالی آغاز نموده و به دنبال آن مناطق دیگر در سراسر […]

تاپ خبر۲۴: LG Eclair، با بهره‌مندی از صدای Dolby Atmos فراگیر و باس قدرتمند با لرزش کم، گزینه‌ای عالی برای فضاهای کوچک می باشد.

ال‌جی الکترونیکس اعلام کرد عرضه ساندبار LG Eclair (مدل QP5) را که جمع و جورترین مدل تاکنون است، از آمریکای شمالی آغاز نموده و به دنبال آن مناطق دیگر در سراسر دنیا را تحت پوشش قرار می‌دهد. این ساندبار افتخارآمیز که جایزه نوآوری CES 2021 را کسب نموده، به لطف طراحی زیبا و کم‌جای خود برای فضاهای محدود بسیار مناسب بوده و درعین‌حال قادر به ارائه صدایی فراگیر برای سبک زندگی معاصر است.

LG Eclair Black Lifestyle 01

LG Eclair علی‌رغم اندازه جمع‌وجور خود، با پشتیبانی از Dolby Atmos و DTS:X عملکردی قدرتمند را ارائه می‌دهد و درعین‌حال با ساب ووفر بیسیم و کم لرزش، آرامش لازم برای همسایگان را نیز تأمین می‌کند. ابعاد آن تنها ۲۹۶ در ۵۹.۹ در ۱۲۶ میلی متر است که عرض آن‌یک سوم ساندبار Atmos مدل SP8YA به‌عنوان کوچک‌ترین ساندبار ۳٫۱٫۲ کاناله پیشین ال‌جی است. LG Eclair از طراحی بیضی شکل شیکی بهره می‌برد و روکش پارچه‌ای jersey در دورنگ سفید و سیاه آن را برای تطبیق با هر دکوراسیون مدرنی مناسب می‌سازد.

LG Eclair Product Shot

سیستم پیشرفته ۳٫۱٫۲ ساندبار LG Eclair با ساب ووفر بیسیم از فناوری و تنظیمات صوتی Meridian Audio بهره می‌برد تا جزئیات و فضایی استثنائی را خلق کند. تکنولوژی Horizon شرکت ‌‌ Meridian محتوای استریو دو کاناله را به صدایی فراگیر و چندکاناله تبدیل می‌کند تا دامنه صوتی گسترده‌تری را برای تجربه شنیداری واقعاً فراگیر فراهم نماید و تعادل صوتی معتبر و منطبق بر ضبط اصلی ارائه می‌نماید.

LG Eclair Black & White 02

LG Eclair به لطف پشتیبانی از ۴K، تجربه دیداری پیشرفته‌ای را فراهم می‌کند که به بینندگان اجازه می‌دهد از محتوای خیره‌کننده ۴K و HDR (سازگار با Dolby Vision) از طریق سرویس‌های پخش مستقیم محتوا لذت ببرند. علاوه بر این، تکنولوژی LG AI Sound Pro، محتوای در حال پخش را تجزیه تحلیل کرده و به شکل خودکار بسته به ژانر محتوایی موردعلاقه کاربر (اعم از اخبار، موسیقی یا سینما) بهترین تنظیمات صدا را به‌صورت خودکار اعمال می‌کند.

LG Eclair White Lifestyle 02

LG Eclair نه‌تنها به صدا زندگی می‌بخشد، بلکه با ذهنیت تأمین آسودگی طراحی‌شده و بدون اینکه کیفیت صدا را تضعیف و قربانی کند، به کابل‌های کمتری نیاز دارد. دلیل این امر پشتیبانی از کانال بازگشت صوتی پیشرفته (eARC) در این محصول است که امکان انتقال صدای بدون افت ۵٫۱ کاناله و ۷٫۱ کاناله و صدای فراگیری همچون Dolby Atmos و DTS:X را روی تلویزیون‌های سازگار با این فناوری ممکن می‌سازد. دارندگان تلویزیون‌های ۲۰۲۱ ال‌جی نیز با بهره‌گیری از TV Sound Mode Share صدایی واقعی و واضح را تجربه می‌کنند که ترکیبی از قدرت پردازش جدیدترین پردازنده‌های α (Alpha) AI و قابلیت AI Sound Pro است تا ظرایف غنی منبع صدا را آشکار کند.

LG Eclair Black & White 01

فراتر از عملکرد صدا، ال‌جی ساندبار Eclair را نه‌تنها برای ارتقاء تجربه تماشای فیلم و سریال در خانه، بلکه برای کاهش تأثیرات آن بر محیط‌زیست طراحی نموده است. این تلاش LG Eclair باعث شده تا از سوی SGS Société Générale de Surveillance SA سوئیس به‌عنوان یک محصول دوستدار محیط‌زیست (Eco-Product) مورد تایید قرار گیرد.

###

o قابلیت TV Sound Mode Share و نسخه پردازنده AI بسته به مدل تلویزیون فرق می‌کند.

آنچه دیگران می خوانند:
o تاییدیه SGS Eco-Product بر اساس دسته‌بندی‌های گوناگونی ازجمله استفاده از مواد بازیافتی در بسته‌بندی پایه‌گذاری شده است. این ساندبار در بسته‌بندی دوستدار به محیط‌زیست عرضه می‌گردد که مواد بسته‌بندی داخلی آن از کاغذهای بازیافتی فشرده ساخته‌شده‌اند که جایگزینی برای فوم پلی استایرن و پلاستیک است.