تاپ خبر۲۴:۳۳ جایزه در ۳۳ روز برای ۳۳ نفر ایسوس چندی پیش اقدام به برگزاری جشنواره بزرگ نوروزی نمود که به مدت ۹ هفته ادامه داشت. طی این مدت که با استقبال بی نظیر خریداران و طرفداران ایسوس در ایران مواجه شد ۱۸۰ جایزه به ۱۸۰ نفر از خریداران اهدا شد. اما این شرکت به […]

تاپ خبر۲۴:۳۳ جایزه در ۳۳ روز برای ۳۳ نفر ایسوس چندی پیش اقدام به برگزاری جشنواره بزرگ نوروزی نمود که به مدت ۹ هفته ادامه داشت.
طی این مدت که با استقبال بی نظیر خریداران و طرفداران ایسوس در ایران مواجه شد ۱۸۰ جایزه به ۱۸۰ نفر از خریداران اهدا شد.
اما این شرکت به تازگی خبر از برگزاری جشنواره فروش جدیدی با نام میلاد تا میلاد داده است.در این جشنواره که به مناسب روز پدر و میلاد حضرت علی (ع) و همچنین سالروز مبعث پیامبر بزرگ اسلام و میلاد حضرت قائم(عج) برگزار می شود و ۳۳ روز به طول خواهد انجامید ،تعداد ۳۳ جایزه ارزشمند و به صورت روزانه و به قید قرعه به خریداران ایسوس اهدا می گردد.
این جشنواره از تاریخ ۱۲ اردیبهشت ماه آغاز و در روز ۱۳ خرداد به پایان خواهد رسید. برای شرکت در این جشنواره کافی است فقط به سایت مخصوص این جشنواره به آدرس www.asus-festival.com مراجعه نمایید.لازم به ذکر است که تنها کسانی مجاز به شرکت در این جشنواره می باشد که خرید خود را در طول برگزاری این جشنواره انجام دهند و محصولات آنها شامل گارانتی های معتبر و رسمی یکپارچه ایسوس در ایران شامل شرکت های سازگار ارقام، ویستا پخش رایانه و آواژنگ باشند.