تاپ خبر۲۴: هدایای سینمای خانگی و ساند بار  برای خرید تلویزیون  روزهای منتهی به عید نوروز، به دلایل مختلف زمان بسیار مناسبی برای خرید کردن است. معمولاً خانواده‌ها، برخی از خرید‌های اصلی خود را نظیر لوازم‌خانگی و صوتی و تصویری در این روزها انجام می‌دهند. نونوار شدن بیشتر، دریافت‌های شب عید کارمندان و مدیران و […]

تاپ خبر۲۴: هدایای سینمای خانگی و ساند بار  برای خرید تلویزیون

 روزهای منتهی به عید نوروز، به دلایل مختلف زمان بسیار مناسبی برای خرید کردن است. معمولاً خانواده‌ها، برخی از خرید‌های اصلی خود را نظیر لوازم‌خانگی و صوتی و تصویری در این روزها انجام می‌دهند. نونوار شدن بیشتر، دریافت‌های شب عید کارمندان و مدیران و البته برگزاری جشنواره‌های مختلف عیدانه‌، خرید در این ایام را تبدیل به یک گزینه مناسب و مقرون به صرفه می‌کند.

شرکت سامسونگ الکترونیکس امسال هم برای عید، برنامه ویژه‌ای دارد. جشنواره فروش نوروزی تلویزیون‌های این شرکت از اواسط بهمن آغاز شده و در این جشنواره به کسانی که اقدام به خرید برخی از تلویزیون‌های هوشمند بزرگ‌تر از ۶۰ اینچ این شرکت کنند، هدایای مختلفی از جمله سینمای خانگی ساندبار، UHD Video pack  که محتوی با کیفیت ۸ میلیون پیکسل است، برای ارتقا تجربه دیداری مشتریان تعلق می­گیرد. خریداران برای برخورداری از مزایای این طرح که تا نوروز ادامه دارد، باید محصولات موردنظرشان را تنها با ضمانت‌نامه معتبر سام سرویس خریداری کنند.