تاپ خبر۲۴: همان طور که می دانید شرکت مدیاپردازش یکی از وارد کنندگان تلفن همراه، تبلت، لپ تاپ و لوازم جانبی در ایران می باشد. این شرکت با تاکید بر حفظ حقوق مصرف کننده، وظیفه تامین بازار در داشته که از مهم ترین اهداف آن، می توان به ارایه خدمات پس از فروش با کیفیت […]

تاپ خبر۲۴: همان طور که می دانید شرکت مدیاپردازش یکی از وارد کنندگان تلفن همراه، تبلت، لپ تاپ و لوازم جانبی در ایران می باشد.

این شرکت با تاکید بر حفظ حقوق مصرف کننده، وظیفه تامین بازار در داشته که از مهم ترین اهداف آن، می توان به ارایه خدمات پس از فروش با کیفیت اشاره کرد. در ادامه به مهم ترین ویژگی های گارانتی مدیاپردازش اشاره خواهیم کرد:

گارانتی معتبر
همه محصولات مدیاپردازش، دارای ۱۸ ماه خدمات پس از فروش رسمی هستند. همچنین همه محصولات دارای ضمانت تعویض ۷ روزه می باشند. از مهم ترین مواردی که همیشه سعی شده به آن توجه شود، حفظ احترام و پاسخگویی به مشتریان عزیز بوده و با تاکید بر ارایه یک گارانتی معتبر و مطمئن، هموار تلاش می شود تا رضایت مشتریان عزیز در بالاترین سطح نگه داشته شود.

شعبات گسترده وخدمات با کیفیت
در حال حاضر مدیاپردازش بیش از ۳۰ شعبه در سراسر کشور دارد که به صورت مستقل ارایه خدمات می دهند. به این معنی که کالای مشتریان محترم در همان شهر قابل تعمیر خواهد بود و در زمان و هزینه مشتریان عزیز، صرفه جویی خواهد شد.

واحد ارتباط با مشتری
مشتریان گرامی، همکاران ما در بخش صدای مشتری ( کال سنتر)، در طول روز آماده پاسخگویی به سوالات و درخواست های شما عزیزان هستند. همچنین فرایند راهنمایی توسط همکاران خوب بخش صدای مشتری، با احترام و شکیبایی صورت می پذیرد. برای ارتباط با بخش کال سنتر، لطفا با شماره ۰۲۱۴۲۹۴۰ تماس حاصل نمایید.

جشنواره ۲+۱۸ مدیاپردازش
مدیاپردازش برای تقدیر از مشتریان عزیز خود به تازگی جشنواره خدمات ۲+۱۸ را راه اندازی کرده است. عزیزانی که هم اکنون تلفن همراه تان دارای گارانتی مدیاپردازش هست؛ با شرکت در جشنواره ۲+۱۸ می توانید از ۲ ماه خدمات بیشتر مدیاپردازش بهره مند شوید.

مراحل شرکت در جشنواره
در مرحله اول به سایت club.mediapardazesh.com مراجعه نمایید. در این بخش باید اطلاعات خود را مانند نام و نام خانوادگی، شماره تلفن و IMEI گوشی وارد کنید. برای اطلاع از شناسه گوشی خود (IMEI) لطفا کد دستوری: ستاره، مربع، صفر، شش، مربع را شماره گیری نمایید. پس از ثبت مشخصات و صحیح بودن اطلاعات، دو ماه گارانتی مدیاپردازش به شما عزیزان تعلق خواهد گرفت که می توانید از خدمات شرکت مدیاپردازش، استفاده نمایید.

جهت اطلاعات بیشتر، شما عزیزان می توانید از طریق شماره ۰۲۱۴۲۹۴۰ با بخش صدای مشتری تماس حاصل نمایید. همچنین برای اطلاع از آخرین محصولات و جشنواره های مدیاپردازش می توانید ما را در اینستاگرام به آدرس @mediapardazesh دنبال کنید.