تاپ خبر۲۴:معلمین در جشنواره «سپاس معلم» علاوه بر خرید اقساطی گوشی هوشمند ال‌جی شانس برنده‌شدن در دو قرعه‌کشی مجزا را دارند. تهران ۱۴ اردیبهشت ۹۴- شرکت مدیاپردازش در راستای تکریم جایگاه معلم از ۱۲ الی ۳۱ اردیبهشت جشنواره «سپاس معلم» را برگزار می‌کند. در این طرح که در تمامی تعاونی‌های فرهنگیان سراسر کشور برگزار می‌شود […]

تاپ خبر۲۴:معلمین در جشنواره «سپاس معلم» علاوه بر خرید اقساطی گوشی هوشمند ال‌جی شانس برنده‌شدن در دو قرعه‌کشی مجزا را دارند.
تهران ۱۴ اردیبهشت ۹۴- شرکت مدیاپردازش در راستای تکریم جایگاه معلم از ۱۲ الی ۳۱ اردیبهشت جشنواره «سپاس معلم» را برگزار می‌کند. در این طرح که در تمامی تعاونی‌های فرهنگیان سراسر کشور برگزار می‌شود مزایای گسترده‌ای به منظور تسهیل در تهیه گوشی های همراه هوشمند ال‌جی برای این قشر زحمتکش جامعه پیشبینی شده است.
مقام معلم در هر عصر و زمانی محک سنجش پیشرفت و تعالی در آن اجتماع بوده است. نکوداشت مقام معلم، تکریم انسان‌هایی است که برای بالندگی نسل فردای جامعه خویش از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنند و وجود فرزندان این سرزمین را به گوهر علم و ادب می‌آرایند.
به منظور ارج نهادن به این جایگاه رفیع، شرکت مدیاپردازش در جشنواره «سپاس معلم» تسهیلات متنوعی را برای مشتریان گوشی تلفن همراه ال‌جی تدارک دیده است. در طرح سپاس معلم کلیه معلمین می‌توانند گوشی‌های هوشمند را به صوت اقساطی از تعاونی‌های فرهنگیان تهیه کنند. همچنین، تمامی شرکت‌کنندگان این طرح در قرعه‌کشی بزرگ سپاس معلم شرکت داده می‌شوند. در این قرعه‌کشی یخچال فریزر سایدبای‌ساید، گوشی تلفن همراه و جوایز نفیس دیگری در نظر گرفته شده است. افزون بر این، مصرف‌کنندگانی که در این جشنواره شرکت کنند شانس قرعه‌کشی جشنواره بهارانه که برای خریداران عادی محصولات ال‌جی برگزار می‌شود را نیز خواهند داشت.
آقای رشیدی، مدیر فروش کانال‌های مدرن مدیاپردازش، می‌گوید: “معلمان همان‌هایی هستند که جامعه فردا را می‌سازند. تجلیل از مقام معلم نباید تنها در حرف باقی بماند. مدیاپردازش تمامی پتانسیل خود را به کار گرفته تا به صورت عملی از این قشر آینده‌ساز جامعه تقدیر کند. در جشنواره «سپاس معلم» همه معلمین می‌توانند به سادگی صاحب گوشی تلفن‌همراه هوشمند شوند و همچنین شانس برنده شدن در دو قرعه‌کشی مجزا را داشته باشند.”
جشنواره «سپاس معلم» از ۱۳ الی ۳۱ اردیبهشت در تعاونی‌های فرهنگیان برگزار می شود. تمامی گوشی‌های هوشمند خریداری شده در این جشنواره از دو سال گارانتی طلایی ال‌جی برخوردار خواهند بود.