تاپ خبر۲۴: مدیرعامل بانک ملی ایران گفت: حدود یک پنجم گواهی های سپرده هاى ۲۰ درصدی که با مجوز بانک مرکزی منتشر شده در بانک ملی ایران جذب شده است بدون اینکه تبلیغاتى داشته باشیم و این نشان می دهد اعتماد مردم به این بانک هر روز بیشتر می شود. به گزارش تاپ خبر۲۴ از […]

تاپ خبر۲۴: مدیرعامل بانک ملی ایران گفت: حدود یک پنجم گواهی های سپرده هاى ۲۰ درصدی که با مجوز بانک مرکزی منتشر شده در بانک ملی ایران جذب شده است

بدون اینکه تبلیغاتى داشته باشیم و این نشان می دهد اعتماد مردم به این بانک هر روز بیشتر می شود.
به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملی ایران، دکتر محمد رضا حسین زاده در هجدهمین همایش سراسری حراست این بانک ،اجرای طرح های بزرگ مانند کارت سکه، ورود و به کارگیرى دستگاه های پیشرفته و مدرن بانکداری الکترونیک، طرح ویژه مسکن و برگزاری موفقیت آمیز ملی شو و معرفى سرویس ها و تجهیزات به روز و کارآمد را از اقدامات اساسی بانک ملی ایران برای افزایش ضریب نفوذ آن در میان مردم دانست و گفت: امروز مهمترین اولویت کشور تولید و اشتغال است و بانک ملی ایران نیز تمام توان خود را در این بخش متمرکز کرده است.

مدیرعامل بانک ملی ایران با تاکید بر اینکه برجام ،گشایش های قابل توجهی در کشور ایجاد کرد، افزود: اما راه پیشرفت کشور تکیه بر اقتصاد مقاومتی و توان داخلی است.

وی خاطرنشان کرد: امروز شرایط حفاظت و حراست از منابع بانکی به کلی تغییر کرده و همه تراکنش ها در بانک ملی ایران به صورت لحظه ای و آنلاین رصد و نظارت می شود.

وی در ادامه با بیان اینکه سبد محصولات بانک ملی ایران هر روز گسترده تر می شود، گفت: امروز بانک ملی ایران به لنگرگاه نظام بانکی تبدیل شده و سوپرمحصول ها و ابزارهایی مانند بام و بله از سطح عمومی محصولات موجود چند پله بالاتر است.

حسین زاده افزود: به زودی خدمات تازه ای از بانک ملی ایران را بر روی کارت ملی هوشمند ارایه خواهیم کرد که تحولی جدی در زندگی روزمره مردم است.

وی همچنین با بیان این که انتقاد و پیشنهاد پذیرفتى است اما دروغ پراکنی مغرضانه علیه بانک، خدمات و کارکنان آن قابل قبول نیست، گفت: انتشار دو فیلم جعلی اخیر نه تنها لطمه ای به اعتبار بانک نزد، بلکه نشان داد تنه تنومند درخت بانک ملی ایران از این ضربات صدمه نمی بیند و مردم بى اعتنا به این گونه روش هاى مخرب ، راه خود را که همانا اعتماد و اطمینان به بانک ملى است ،طى مى کنند .

در ادامه این همایش، مدیر امور حراست، رییس اداره کل حراست و جمعی از مدیران و کارکنان این بخش نیز نظرات خود را پیرامون موضوعات مرتبط مطرح کردند. همچنین کارکنان برتر حوزه حراست در پایان این همایش تقدیر شدند.