تاپ خبر۲۴: در مسابقه «نوروزخونه» اپلیکیشن بله، به بهترین گزینه های پیشنهادی برای ایجاد شادی و سرگرمی در ایام نوروز و در خانه، جوایز ویژه اهدا می شود. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملی ایران، نوروز سال ۱۴۰۰ نیز همانند سال گذشته تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا است. از این رو یکی […]

تاپ خبر۲۴: در مسابقه «نوروزخونه» اپلیکیشن بله، به بهترین گزینه های پیشنهادی برای ایجاد شادی و سرگرمی در ایام نوروز و در خانه، جوایز ویژه اهدا می شود.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملی ایران، نوروز سال ۱۴۰۰ نیز همانند سال گذشته تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا است. از این رو یکی از دغدغه های مهم خانواده ها این است که چگونه این ایام را در خانه سپری کنند و حال و هوای نوروز نیز برقرار باشد.
بانک ملی ایران مسابقه ای را برای کاربران بله در نظر گرفته است که در آن به پنج نفر از شرکت کنندگان که بهترین پیشنهادها را برای تبدیل ایام قرنطینه و تعطیلات نوروز به لحظه هایی شاد و مفرح در منزل و کنار اعضای خانواده داشته باشند، جایزه دو میلیون ریالی اهدا می کند.
این پیشنهادها می تواند شامل انواع بازی ها، کار در منزل و سایر روش های سرگرمی باشد.
شرکت کنندگان باید پیشنهادات خود را به شماره ۰۹۱۲۸۱۲۵۵۸۹ یا به آی دی bmipr@ در بله ارسال کنند.
بهترین پیشنهادهای شرکت کنندگان در کانال بانک ملی ایران در پیام رسان بله به آدرس bankmelli1307 به اشتراک گذاشته می شود و به پیشنهادی که بیشترین لایک را از اعضای کانال دریافت کند، هدیه ۵ میلیون ریالی اهدا می شود.
لازم به ذکر است، آخرین مهلت شرکت در این مسابقه با هشتگ نوروزخونه تا ۲۵ اسفند ماه جاری خواهد بود.