تاپ خبر۲۴: جایزه بزرگ دومین قرعه‌کشی طرح ریتون بانک‌پاسارگاد، به مشتری خوش‌شانس بانک‌پاسارگاد اهداء شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط‌عمومی بانک ‌پاسارگاد، طی مراسمی که در روز ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴، در محل سالن همایش‌های صدا و سیما و با حضور جمعی از مدیران و بانکداران این بانک برگزار شد، به آقای ابوالفضل […]

تاپ خبر۲۴: جایزه بزرگ دومین قرعه‌کشی طرح ریتون بانک‌پاسارگاد، به مشتری خوش‌شانس بانک‌پاسارگاد اهداء شد.
به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط‌عمومی بانک ‌پاسارگاد، طی مراسمی که در روز ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴، در محل سالن همایش‌های صدا و سیما و با حضور جمعی از مدیران و بانکداران این بانک برگزار شد، به آقای ابوالفضل مرات شرامین، برنده خوش‌شانس دومین قرعه‌کشی جایزه بزرگ طرح ریتون، یک دستگاه خودروی تیبا اهداء شد. همچنین علاوه بر جایزه ویژه، تعداد ۳۰ دستگاه تبلت نیز به قید قرعه به واجدین شرایط اهداء شد. این قرعه‌کشی در روز ۲۰ فروردین و به مناسبت میلاد پربرکت بانوی اسلام، حضرت فاطمه زهرا (س) برگزار شده‌بود.
بر اساس این خبر، طرح ریتون بانک‌پاسارگاد با هدف گسترش خدمات بانکداری‌الکترونیک راه‌اندازی شده‌ و همچنان در این بانک اجرا می‌شود. در این طرح، مشتریان گرامی قادر خواهند بود همزمان با تعامل با بانک و بهره‌مندی از خدمات الکترونیک بانک‌پاسارگاد شامل بانکداری مجازی، خدمات انواع کارت نقدی و اعتباری، موبایل‌بانک، تلفن‌بانک و خرید از دستگاه کارت‌خوان (POS) و متناسب با میزان تعامل خود با بانک نسبت به جمع‌آوری امتیاز اقدام کرده و مشمول مزایای برشمرده برای این طرح شوند. کسب امتیاز در این طرح از طریق استفاده از خدمات بانکداری مجازی و پایانه های کارتخوان و خودپرداز بانک پاسارگاد و انجام فعالیت‌های بانکی مورد نظر امکان‌پذیر است. تعداد دفعات استفاده از خدمات بانکداری‌الکترونیک و مبلغ تراکنش‌های انجام شده از مهمترین عوامل تأثیرگذار در جمع‌آوری امتیاز برای مشتریان هستند که امتیازات آن بصورت ماهیانه محاسبه می‌شود. مشتریان گرامی برای بهره‌مندی از مزایا و خدمات طرح ریتون باید عضو طرح شوند. بدین منظور می‌بایست با مراجعه به یکی از شعبه‌های بانک‌پاسارگاد، نسبت به دریافت رمز ورود به سامانه بانکداری مجازی(اینترنت بانک) اقدام کرده و سپس با ورود به این سامانه، با استفاده از گزینه ” باشگاه مشتریان پاسارگاد” عضو طرح شوند.
گفتنی است در این مراسم غرفه دائمی بانک‌ و بیمه پاسارگاد در مرکز همایش‌های صدا و سیما نیز افتتاح شد.