یکشنبه, ۰۴ فروردین ۱۳۹۸

طی هفته گذشته رقم خورد؛

ثبت معامله ۵۹۷ هزار تن انواع کالا در بورس کالای ایران

ثبت معامله ۵۹۷ هزار تن انواع کالا در بورس کالای ایران

تاپ خبر۲۴: در هفته منتهی به ۱۸ مرداد ماه حدود ۵۹۷ هزار و ۵۶۷ تن انواع کالا به ارزش بیش از ۱۵ هزار و ۵۶۴ میلیارد ریال در بورس کالای ایران مورد دادوستد قرار گرفت.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت بورس کالای ایران، طی هفته اخیر، در تالار محصولات صنعتی و معدنی، ۱۵۶ هزار و ۳۳۴ تن انواع کالا به ارزش ۵ هزار و ۱۹۰ میلیارد ریال معامله شد.
در این تالار ۱۲ هزار و ۵۸۵ تن مس، ۱۴۳ هزار و ۶۰۰ تن فولاد، ۴ کیلوگرم شمش طلا، ۱۲ تن کنسانتره فلزات گرانبها و همچنین ۱۴۰ تن کنسانتره مولیبدن از سوی مشتریان خریداری شد.
همچنین در هفته معاملاتی مذکور در دو بخش داخلی و صادراتی تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی، ۳۱۱ هزار و ۹۹۰ تن انواع کالا به ارزش ۸ هزار و ۵۰۵ میلیارد ریال به فروش رسید.
در این تالار، ۹۰ هزار و ۴۲۹ تن قیر، ۵۹ هزار و ۱۵۲ تن مواد پلیمری، ۵۲ هزار و ۱۷۶ تن مواد شیمیایی، یک هزار و ۶۸۰ تن گوگرد، ۷۱۳ تن روغن، ۲۷۰ تن عایق رطوبتی، ۸۵ هزار و ۵۰۰ تن وکیوم باتوم، یک هزار تن سلاپس واکس و ۲۱هزار تن لوب کات معامله شد.
تالار محصولات کشاورزی بورس کالای ایران نیز طی هفته مذکور، شاهد معامله ۹۴ هزار و ۶۰۷ تن انواع کالا به ارزش بیش از یک هزار و ۸۳۴ میلیارد ریال بود؛ در این تالار دادوستد ۵۲ هزار و ۱۶۵ تن گندم، ۴۲ هزار و ۴۳۹ تن شکر و ۳ تن و ۶۴۵ کیلوگرم زعفران مشاهده شد.

نوشته شده توسط سايت خبري تحليلي تاپ خبر 24 در شنبه, ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۶ ب.ظ

دیدگاه