چهارشنبه, ۰۵ تیر ۱۳۹۸

طی هفته گذشته رقم خورد؛

ثبت معامله ۲۹۳ هزار تن انواع کالا در بورس کالای ایران

ثبت معامله ۲۹۳ هزار تن انواع کالا در بورس کالای ایران

تاپ خبر۲۴: در هفته منتهی به ۱۹ مهر ماه، ۲۹۳ هزار و ۳۳۶ تن انواع کالا به ارزش بیش از ۱۷ هزار میلیارد ریال در بورس کالای ایران مورد دادوستد قرار گرفت که نسبت به هفته ماقبل به ترتیب رشد ۸ و ۱۵ درصدی را در حجم و ارزش تجربه کرد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت بورس کالای ایران، طی هفته اخیر، در تالار محصولات صنعتی و معدنی، ۱۱۱ هزار و ۸۸۰ تن انواع کالا به ارزش ۷ هزار و ۵۷۶ میلیارد ریال معامله شد.

در این تالار ۱۰۴ هزار و ۸۷۰ تن فولاد، ۵ هزار و ۵۰۰ تن مس، ۹ تن کنسانتره مولیبدن، ۳ کیلوگرم شمش طلا و یک هزار و ۵۰۰ تن آلومینیوم از سوی مشتریان خریداری شد.

همچنین در هفته معاملاتی مذکور در دو بخش داخلی و صادراتی تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی، ۱۳۶ هزار و ۵۵۶ تن انواع کالا به ارزش بیش از۹هزار میلیارد ریال به فروش رسید.

در این تالار ۹ هزار و ۲۵۰ تن قیر، ۶۷ هزار و ۹۹۹ تن مواد پلیمری، ۲۶ هزار و ۱۱۱ تن مواد شیمیایی، ۲ هزار تن گوگرد، یک هزار و ۱۹۶ تن روغن و ۳۰هزار تن وکیوم باتوم معامله شد.

تالار محصولات کشاورزی بورس کالای ایران نیز طی هفته مذکور، شاهد معامله ۴۴ هزار و ۷۰۰ تن انواع کالا به ارزش ۴۲۲ میلیارد ریال بود؛ در این تالار دادوستد ۴۳ هزار و ۸۰۰ تن گندم و ۹۰۰ تن شکر مشاهده شد.

نوشته شده توسط سايت خبري تحليلي تاپ خبر 24 در شنبه, ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۸ ق.ظ

دیدگاه