تاپ خبر۲۴: علامت تجاری فرابانک سینا در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به ثبت رسید. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک سینا، در طراحی این نشان که به صورت سه بعدی انجام  و به معنای برجسته بودن این خدمت جدید بانک است، از پایه و شکل اصلی لوگوی فعلی بانک سینا […]

تاپ خبر۲۴: علامت تجاری فرابانک سینا در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به ثبت رسید.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک سینا، در طراحی این نشان که به صورت سه بعدی انجام  و به معنای برجسته بودن این خدمت جدید بانک است، از پایه و شکل اصلی لوگوی فعلی بانک سینا ایده گرفته شده است.

بر اساس این گزارش همچنین در طراحی علامت یاد شده از نقاط ریز در حاشیه و به صورت سایه و جلوه استفاده شده که نشان دهنده مسیر و روند شکل گیری و تکاملی فرابانک سینا است که به برجستگی و خاص بودن این خدمت منتهی می شود. همچنین نحوه قرار گرفتن این نقاط از کوچک به بزرگ است که این امر نیز گویای رشد و توسعه فرایند تکامل فرابانک سینا است.
گفتنی است فرابانک سینا همان شعب بانک سینا هستند که به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته انواع خدمات بانکی نظیر دریافت و برداشت وجه، انتقال وجه و واریز وجه نقد به حساب را برای هموطنان فراهم می سازند.
این شعب همچنین امکانی را فراهم می آورند تا مشتریان با کارشناسان بانکی به صورت تصویری و بهنگام در ارتباط باشند و امور بانکی خود شامل افتتاح سپرده، اعلام مفقودی و مسدود نمودن کارت، صدور کارت هدیه به صورت لحظه ای، پرداخت قبض، خرید شارژ، دسترسی به اینترنت بانک و سایر خدمات بانکی را به انجام برسانند.
در این شعب، همچنین مراجعین می توانند از اینترنت wifi رایگان برای انجام امور بانکی خود استفاده کنند.