تاپ خبر۲۴: در آستانه میلاد با سعادت کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی (ع) مراسم تکریم و افطاری برای کودکان کار با حضور دکتر محمد بیگدلی مدیرعامل، علی رضا لگزایی و دکتر حمید تاجیک اعضای هیات مدیره و علی اکبر صابریان مدیرکل روابط عمومی بانک ملت برگزار شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط […]

تاپ خبر۲۴: در آستانه میلاد با سعادت کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی (ع) مراسم تکریم و افطاری برای کودکان کار با حضور دکتر محمد بیگدلی مدیرعامل، علی رضا لگزایی و دکتر حمید تاجیک اعضای هیات مدیره و علی اکبر صابریان مدیرکل روابط عمومی بانک ملت برگزار شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملت، دکتر بیگدلی در این مراسم با اظهار خرسندی از حضور در جمع کودکان زحمتکش کار به اقدامات این بانک در راستای ایفای مسوولیت های اجتماعی اشاره کرد و اظهار داشت: هدف از برگزاری این مراسم، فراهم کردن فضای شاد برای کودکان کار، ایجاد حس نشاط و شادمانی در آنان و از همه مهمتر توجه به بهداشت روحی و روانی و کشف استعدادهای نهفته در این کودکان، در این ماه پربرکت الهی است.
وی حمایت از کودکان کار را وظیفه ای ملی برای همه سازمان ها خواند و افزود: بانک ملت برنامه های متعددی را برای حمایت از این کودکان که جزو آینده سازان کشور محسوب می شوند، در دستور کار دارد.
در این ضیافت افطاری که با مشارکت انجمن حمایت از کودکان کار برگزار شد، بانک ملت از جمعی از این کودکان با اجرای برنامه های مفرح و اهدای هدایایی متشکل از کفش، لباس و کیف ورزشی و… آنان را مورد تکریم قرار داد.
این گزارش حاکی است یکی از محورهای طرح هفتواره بانک ملت در سال ۹۷ مشارکت این بانک در ساخت مرکز حمایت از کودکان کار واقع در جنوب تهران است.
پیش از این نیز صابریان مدیرکل روابط عمومی بانک ملت از برنامه گسترده بانک ملت در حوزه مسوولیت های اجتماعی این بانک در سال ۹۷ و در قالب طرح هفتواره خبر داده بود.
گفتنی است آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد و آماده سازی ۱۰۱ هزار جفت کفش برای دانش آموزان مناطق محروم کشور از دیگر اقدامات برجسته بانک ملت در حوزه مسوولیت های اجتماعی است.