تاپ خبر۲۴: تولید روغن موتور خودرو و صنایع ایرانول پس از ۳۵ سال همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر در پالایشگاه روغن سازی ایرانول آبادان طی مراسمی آغاز شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی شرکت ایرانول ، مهندس عیسی اسحاقی مدیرعامل شرکت نفت ایرانول گفت: با توجه به تعطیلی تولید روغن موتور […]

تاپ خبر۲۴: تولید روغن موتور خودرو و صنایع ایرانول پس از ۳۵ سال همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر در پالایشگاه روغن سازی ایرانول آبادان طی مراسمی آغاز شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی شرکت ایرانول ، مهندس عیسی اسحاقی مدیرعامل شرکت نفت ایرانول گفت: با توجه به تعطیلی تولید روغن موتور در آبادان به دلیل جنگ تحمیلی در سال ۱۳۵۹ و تخریب آن ، از سال گذشته برنامه بازسازی پالایشگاه ، بلندینگ روغن و پرکنی آغاز و امروز همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر فاز اول افتتاح و انشاالله فاز دوم را نیز بتوانیم در سالروز شکست حصر آبادان (۵ مهر) به بهره برداری برسانیم.
وی با بیان اینکه پس از ۳۵ سال تولید را در پالایشگاه روغن سازی آبادان شروع کردیم، افزود: با بازسازی کامل پالایشگاه آبادان و سایت بریم انواع روانکار صنعتی، دریایی و روغن های موتوری ، بنزینی و دیزلی تولید می شود .
مهندس اسحاقی جلوگیری از خام فروشی و ارزش افزوده، پایگاه مناسب برای صادرات و داشتن انبار مناسب برای محصولات و کاهش قیمت تمام شده محصولات به دلیل منطقه آزاد بودن را از مهمترین مزایای این کار دانست.
مدیرعامل شرکت نفت ایرانول گفت: سال ۹۴ علیرغم رکود، در تولید محصولات پالایشگاهی و مقدار فروش رکورد را شکستیم و سال ۹۵ ، سال به ثمر نشستن طرح ها و برنامه های این شرکت است.
وی گفت: پس از تولید و عرضه نخستین روغن موتور با پایه گیاهی تترا ، تولید روغن موتور ایرانول در آبادان در سال جاری، بهره برداری از انبار ۱۸ هزار تنی محصولات و ملزومات ایرانول، بهره برداری پایانه مخازن ۲۵ هزار تنی بندر امام، نصب فیلترهای اسلک وکس و استقلال برق و یوتیلیتی پالایشگاه های تهران و آبادان از دیگر طرح های با سوددهی بالای این شرکت است که در سال جاری به بهر ه برداری می رسد .
نوشته شده توسط تحریریه در دوشنبه, ۰۳ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲:۲۷ ب.ظ