تاپ خبر۲۴:معصومه ابتکار در دیدار با نمایندگان برنامه اسکان بشر ملل متحد گفت: از ماموریت‌های اصلی بانک شهر، حمایت از فعالیت‌های توسعه پایدار شهری است. به گزارش تاپ خبر۲۴ از بانک شهر، دکتر معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست کشور با بیان این مطلب گفت: بانک شهر همواره پیشگام در […]

تاپ خبر۲۴:معصومه ابتکار در دیدار با نمایندگان برنامه اسکان بشر ملل متحد گفت: از ماموریت‌های اصلی بانک شهر، حمایت از فعالیت‌های توسعه پایدار شهری است.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از بانک شهر، دکتر معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست کشور با بیان این مطلب گفت: بانک شهر همواره پیشگام در حمایت از پروژه‌های شهری بوده و به عنوان بانک عامل صندوق بین‌المللی اقتصاد شکوفایی شهری، نقش موثری به عهده داشته و این موضوع بسیار کار مهم و ارزنده‌ایست و توانمندی‌های این بانک در حوزه عمران شهری سبب شده که این نقش جهانی و بین‌المللی به بانک شهر سپرده شود.
وی تصریح کرد: ایجاد زمینه آشنایی بیشتر و ورود به استانداردهای شهر سبزتر به کشور به نوبه خود فعالیتی پسندیده است و البته این کار مسئولیت بسیار سنگینی است و نیاز به برنامه‌ریزی و سازماندهی دقیق و اصولی دارد‌.
معاون رییس‌جمهور، خاطرنشان کرد: به طور حتم، اجرا و توسعه این طرح به تجهیز تخصصی در بحث شکوفایی شهری و توسعه پایدار نیاز دارد و امیدواریم با توانمندی‌هایی که در بانک شهر سراغ دارم این امکان به بهترین نحو میسر شود.
رییس سازمان حفاظت محیط زیست کشور، افزود: شاخص مهم ما در بحث شکوفایی شهری، بهبود کیفیت زندگی است و بانک شهر در کارنامه خود فعالیت‌های خوبی در این زمینه از جمله توسعه حمل و نقل عمومی ایفا کرده و در این خصوص بسیار نقش موثری داشته است.
ابتکار خاطر نشان کرد: به طور حتم در شرایط کنونی و پسابرجام به حضور و فعالیت در عرصه بین‌المللی بیشتر از هر زمانی نیاز داریم که این امر از طریق حمایت از نمایندگانی همچون بانک شهر امکانپذیر خواهد شد و همه ما باید تلاش کنیم تا این نقش را تقویت کنیم.