تاپ خبر۲۴ :مدیر عامل شرکت توسعه همیان شهر با اشاره به اهمیت حوزه پرداخت خرد، از توسعه این خدمات در سالجاری خبر داد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از بانک شهر به نقل از صفحه اینستاگرام این بانک، علی صاعدی، مدیر عامل شرکت توسعه همیان شهر با بیان این مطلب اظهار کرد: با حمایت بانک شهر […]

تاپ خبر۲۴ :مدیر عامل شرکت توسعه همیان شهر با اشاره به اهمیت حوزه پرداخت خرد، از توسعه این خدمات در سالجاری خبر داد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از بانک شهر به نقل از صفحه اینستاگرام این بانک، علی صاعدی، مدیر عامل شرکت توسعه همیان شهر با بیان این مطلب اظهار کرد: با حمایت بانک شهر هم اکنون سیستم پرداخت خرد در بخشی از سیستم حمل و نقل شهرهای شیراز، همدان،تبریز و تهران اجرایی شده است که رضایتمندی شهروندان این شهرها را نیز به همراه داشته است.
وی با اشاره به اجرای پایلوت این طرح برای نخستین بار در تاکسی‌های شیراز افزود: این طرح مشتمل بر تامین و نصب دستگاه تاکسیمتر، رابط پرداخت آنلاین و آفلاین کرایه در تاکسی، سامانه‌های گزارش گیری AVL و AFc مطابق با به‌روزترین تکنولوژی در صنعت حمل و نقل دنیا از چندی پیش بر روی ۲۵۰ دستگاه تاکسی به صورت پایلوت در شهر شیراز و به همت مدیران بانک شهر و شهرداری اجرایی شد.
مدیرعامل شرکت توسعه همیان شهر خاطر نشان کرد: امیدواریم در سال جدید، توسعه این خدمات علاوه بر شیراز، در تاکسی‌های تهران نیز به طور کامل به اجرا برسد.
بر این اساس، فایل تصویری این مصاحبه در کانال تلگرام بانک شهر به آدرس admin- shahrbank@ و صفحه اینستاگرام به نشانی @shahrbankofficial قابل دسترس است.