تاپ خبر۲۴: مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه‌های کتاب بانک شهر یا اشاره به ارائه خدمات گسترده این بانک در نمایشگاه کتاب یاسوج گفت: در این نمایشگاه ۶۶۵٠ بن کارت پانصدهزار ریالی و یک میلیون ریالی توزیع می‌شود. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک شهر ، مهدی اکرمی با بیان این مطلب گفت: […]

تاپ خبر۲۴: مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه‌های کتاب بانک شهر یا اشاره به ارائه خدمات گسترده این بانک در نمایشگاه کتاب یاسوج گفت: در این نمایشگاه ۶۶۵٠ بن کارت پانصدهزار ریالی و یک میلیون ریالی توزیع می‌شود.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک شهر ، مهدی اکرمی با بیان این مطلب گفت: بیست و چهارمین نمایشگاه کتاب استانی به مدت ۷ روز در مصلی امام خمینی(ره) یاسوج برپا می‌شود.

وی افزود:در این نمایشگاه حدود۴۵٠٠٠ کتاب ارائه می‌شود و ٢۵٠ ناشر در١۶٠ غرفه فعالیت می کنند.

اکرمی خاطر نشان کرد: در این نمایشگاه سه میلیارد و پانصد میلیون ریال اعتبار در قالب ۶۶۵٠ بن کارت پانصدهزار ریالی و یک میلیون ریالی به مراجعه کنندگان با احتساب بیست درصد یارانه وزارت ارشاد توزیع می‌شود.

مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه‌های کتاب بانک شهربا تاکید برحمایت این بانک از برگزاری نمایشگاه های کتاب استانی، خاطرنشان کرد: تعداد ١۶٠ دستگاه کارتخوان بانک شهر در اختیار غرفه داران قرار گرفته است.

وی خاطر نشان کرد: سه کتابفروشی منتخب از سوی وزارت ارشاد معرفی شده است که در زمان برگزاری نمایشگاه و یک هفته بعد از آن می توانند با استفاده از کارتخوان‌های بانک شهر و دریافت بن کارت مبادرت به فروش کتاب کنند.

اکرمی در ادامه با تاکید براین‌که بانک شهر در نمایشگاه کتاب یاسوج با احداث چهار کانتر بانکی علاوه بر توزیع بن کارت، به ارائه خدمات بانکی، آموزش و نصب ابزارهای الکترونیکی می‌پردازد، تصریح کرد: به همین منظور با نصب یک دستگاه بلوتوث سنتر و یک دستگاه خود پرداز و یک دستگاه شهرنت مجهز به خودپرداز، خود دریافت ، وب کیوسک و خودبانک آماده ارائه همه خدمات بانکی و الکترونیکی است.

بر این اساس، همزمان نمایشگاه کتاب استان سیستان و بلوچستان در شهر زاهدان نیز با عاملیت بانک شهر برپا می‌شود.