تاپ خبر۲۴: مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه‌های کتاب بانک شهر با اشاره به برگزاری بیست و هشتمین نمایشگاه کتاب استانی با عاملیت این بانک، از توزیع ۵۷۰۰ بن کارت خرید کتاب در این نمایشگاه خبر داد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط عمومی، مهدی اکرمی، مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه‌های کتاب بانک شهر با […]

تاپ خبر۲۴: مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه‌های کتاب بانک شهر با اشاره به برگزاری بیست و هشتمین نمایشگاه کتاب استانی با عاملیت این بانک، از توزیع ۵۷۰۰ بن کارت خرید کتاب در این نمایشگاه خبر داد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط عمومی، مهدی اکرمی، مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه‌های کتاب بانک شهر با بیان این مطلب اظهار کرد: در این نمایشگاه سه میلیارد ریال اعتبار در قالب ۵٧٠٠کارت پانصدهزار ریالی و یک میلیون ریالی به مراجعه کنندگان با احتساب بیست درصد یارانه وزارت ارشاد توزیع می‌شود.
وی افزود: در این نمایشگاه حدود۳۱ هزار عنوان کتاب با حضور حدود٢۶٠ ناشر در حدود٢٠٠غرفه ارائه می‌شود.
اکرمی خاطر نشان کرد: به منظور تسهیل در ارائه خدمات به بازدیدکنندگان این نمایشگاه، بانک شهر تعداد٢١٠ کارتخوان طریق بانک شهر در اختیار غرفه داران قرار می‌دهد.
مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه‌های کتاب بانک شهر در ادامه خاطر نشان کرد: تعداد چهار کتابفروشی منتخب از سوی وزارت ارشاد معرفی شده است که در زمان نمایشگاه و یک هفته بعداز آن می توانند با استفاده از کارتخوان‌های بانک شهر و دریافت بن کارت به فروش کتاب بپردازند.
وی تصریح کرد: بانک شهر با احداث چهار کانتر بانکی علاوه بر توزیع بن کارت به ارائه خدمات بانکی، آموزش و نصب ابزارهای الکترونیکی می‌پردازد که به همین منظور با نصب یک دستگاه بلوتوث سنتر ، یک دستگاه خود پرداز و یک دستگاه شهرنت مجهز به خودپرداز، خود دریافت، وب کیوسک و خودبانک آماده ارائه همه خدمات بانکی و الکترونیکی است.
بر این اساس، بیست و هشتمین نمایشگاه کتاب استانی در ایلام از هشتم تا سیزدهم اسفندماه از ساعت ٩ تا ١٢و۱۶ تا ٢١ برگزار می ‌شود.