سه شنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۸

توزیع ۹۵۰۰ بن کارت در نمایشگاه کتاب قم با عاملیت بانک شهر

توزیع ۹۵۰۰ بن کارت در نمایشگاه کتاب قم با عاملیت بانک شهر

تاپ خبر۲۴ :مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه‌های کتاب بانک شهر با اشاره به حمایت همه جانبه این بانک در برگزاری بیست و ششمین نمایشگاه کتاب استانی قم، از توزیع ۹۵۰۰ بن کارت خرید کتاب در این نمایشگاه خبر داد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از بانک شهر ، مهدی اکرمی با بیان این مطلب گفت: نمایشگاه کتاب استان قم یکم تا هفتم ماه اسفند ماه برگزار خواهد شد که در این نمایشگاه پنج میلیارد ریال اعتبار در قالب ٩۵٠٠ قطعه بن کارت پانصدهزار ریالی و یک میلیون ریالی به مراجعه کنندگان با احتساب بیست درصد یارانه وزارت ارشاد توزیع خواهد شد.
وی با بیان این‌که در این نمایشگاه، حدود۵٠٠٠٠ کتاب ارائه می شود، تصریح کرد: طی برگزاری این نمایشگاه حدود ٣٠٠ ناشر عمومی ،حوزوی ، دانشگاهی ، کمک آموزشی و دفاع مقدس در ٢٢٠ غرفه به فعالیت خواهند پرداخت.
اکرمی خاطرنشان کرد: بانک شهر به عنوان بانک عامل نمایشگاه کتاب قم، با تسهیل در ارایه خدمات بانکی تعداد ٢۵٠ دستگاه کارتخوان در اختیار غرفه داران قرار می دهد.
مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه‌های کتاب بانک شهر با اشاره به این‌که این بانک با احداث پنج کانتر بانکی علاوه بر توزیع بن کارت، به ارائه خدمات بانکی و آموزش و نصب ابزارهای الکترونیکی در نمایشگاه کتاب قم می‌پردازد، ادامه داد: به همین منظور با نصب یک دستگاه بلوتوث سنتر و یک دستگاه خود پرداز و یک دستگاه شهرنت مجهز به خودپرداز، خود دریافت ، وب کیوسک و خودبانک آماده ارائه همه خدمات بانکی و الکترونیکی است.
ساعت کار نمایشگاه کتاب استان قم صبح ها ٩ تا ١٢ و عصرها ١۶ تا ٢١ خواهد بود.

نوشته شده توسط سايت خبري تحليلي تاپ خبر 24 در شنبه, ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۷:۵۵ ب.ظ

دیدگاه