تاپ خبر۲۴ : رئیس سرپرستی منطقه ۷ بانک شهر با اشاره به خدمات ویژه این بانک در ایام تعطیلات نوروزی، از توزیع نقشه های گردشگری در ورودی‌های شهر قزوین خبر داد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر ، رییس سرپرستی منطقه ٧ بانک شهر با بیان اینکه این بانک […]

تاپ خبر۲۴ : رئیس سرپرستی منطقه ۷ بانک شهر با اشاره به خدمات ویژه این بانک در ایام تعطیلات نوروزی، از توزیع نقشه های گردشگری در ورودی‌های شهر قزوین خبر داد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر ، رییس سرپرستی منطقه ٧ بانک شهر با بیان اینکه این بانک با تاسى از وظایف ذاتى و مشترى مدارانه خود همزمان با ایام تعطیلات نوروز در ۱۰ شعبه ، ۲ باجه و ۶٠ پیشخوان شهرنت در این سرپرستی به خدمت به شهروندان می پردازد، گفت: در استان های گیلان، قزوین، زنجان،کردستان،همدان،کرمانشاه و ایلام با تمام امکانات در خدمت هموطنان هستیم.
سعید نوری با تاکید بر اینکه تمامی شعب کشیک ، باجه ها، پیشخوان های شهرنت و دستگاه هاى خودپرداز زیر نظر این سرپرستی به اسکناس هاى نو مجهز شده اند، تصریح کرد: صدور کارت هدیه با متن و طرح دلخواه مشتریان ,دریافت وجوه نقد ،واریز وجه به حساب از طریق دستگاه های خود دریافت پول، از مهم ترین خدماتی است که مورد استقبال شهروندان قرار گرفته است.
وى افزود : ٢٠ هزار نقشه در ۷۵ مرکز اطلاعات گردشگری وامکان تاریخی با همکاری سازمان میراث فرهنگی و بانک شهر در ورودى هاى شهر قزوین درایام تعطیلات نوروز ، از سوى این بانک به مسافران نوروزی ارائه می شود.