تاپ خبر۲۴ :شرکت میدیا به عنوان بزرگترین تولیدکنندگان لوازم خانگی در دنیا، شرکت بازرگانی بانیان الکترونیک را به عنوان نماینده رسمی خود در ایران معرفی کرد. به گزارش تاپ خبر۲۴ ؛ شهریار امیری رئیس هیئت مدیره شرکت بازرگانی بانیان الکترونیک روز یکشنبه نشست خبری معرفی لوازم خانگی میدیا گفت: توزیع انواع محصولات و لوازم خانگی […]

تاپ خبر۲۴ :شرکت میدیا به عنوان بزرگترین تولیدکنندگان لوازم خانگی در دنیا، شرکت بازرگانی بانیان الکترونیک را به عنوان نماینده رسمی خود در ایران معرفی کرد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ ؛ شهریار امیری رئیس هیئت مدیره شرکت بازرگانی بانیان الکترونیک روز یکشنبه نشست خبری معرفی لوازم خانگی میدیا گفت: توزیع انواع محصولات و لوازم خانگی میدیا با قیمت مناسب در بازار ایران، نظر مردم را جلب خواهد کرد.
وی اظهار داشت: شرکت بانیان پیش از این نیز نمایندگی کولرهای گازی میدیا را بر عهده داشت که با توجه به شرایط بازار ایران تصمیم به گسترش فعالیت خود با شرکت میدیا گرفت.
وی افزود: متاسفانه در طول سالهای گذشته بسیاری از واردکنندگان به واسطه واردات کالای بی کیفیت از چین باعث به وجود آمدن جو روانی بدی نسبت به محصولات چینی شده اند که در واقع اینگونه نیست، چرا که کشور چین محصولات درجه یک نیز تولید و به قاره آمریکا و اروپا نیز صادر می کند.
امیری تصریح کرد: شرکت میدیا یکی از با کیفیت ترین برندهای تولید کننده لوازم خانگی در کشور چین است که سالانه چهار درصد از سود خود را صرف هزینه های تحقیقات و توسعه می کند.
وی گفت: در حال حاضر بالغ بر ۱۱ درصد محصولات شرکت میدیا به آمریکای شمالی صادر می شود که با توجه به سخت گیری این کشورها در خصوص ورود کالای با کیفیت می توان ادعا کرد که محصولات شرکت میدیا از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.
وی در خصوص قوانین استاندارد ایران در خصوص ورود لوازم خانگی گفت: قوانین استاندارد ایران از بسیاری از کشورهای دنیا سخت گیرانه تر است، اما در گذشته این مقررات اجرا نمی شد، ولی مدتی است که با نظارت دقیق سازمان استاندارد در حال اجراست.
امیری بیان داشت: شرکت بازارگانی بانیان الکترونیک نیز به موضوع کیفیت با دید بسیار دقیقی نگاه می کند و بر همین اساس همکاری با شرکت میدیا را گزینه مناسب جهت ارائه محصولات با کیفیت به بازار لوازم خانگی ایران می داند.
وی گفت: سری اول محصولات شرکت میدیا تا دو هفته دیگر وارد ایران می شود و به تدریج در بازار توزیع خواهد شد.
امیری با اشاره به موضوع نگرانی های موجود در خصوص معضل خدمات پس از فروش در ایران، افزود: در خصوص خدمات پس از فروش و نمایندگی ها هیچ جای نگرانی وجود ندارد، چرا که شرکت بانیان الکترونیک با تمام قوا محصولات خود را گارانتی و حتی نسبت به تعویض آن ها اقدام خواهد کرد و این محصولات در تمامی فروشگاه های معتبر و بزرگ کشور با سهولت در دسترس مردم خواهد بود.
وی در خصوص انتقال تکنولوژی محصولات میدیا به ایران نیز گفت: شرکت میدیا بسیاری از کارخانه های تولیدی خود را در خارج از چین راه اندازی کرده است و این به معنی علاقه مندی این شرکت جهت سرمایه گذاری در خارج از کشور چین است.
وی متذکر شد: تصمیم گیری در خصوص سرمایه گذاری شرکت میدیا در ایران جهت تولید و انتقال تکنولوژی فعلا زود است، چرا که در مرحله نخست باید میزان فروش و علاقه مندی مردم به این محصولات را بررسی و سپس با در نظر گرفتن قوانین حمایتی دولت و بسترهای دیگر اقدام به انتقال تکنولوژی ساخت این محصولات کرد.
** شرکت میدیا محصولات خود را با استانداردهای روز دنیا تولید می کند
الویس وانگ مدیر منطقه خاورمیانه شرکت میدیا نیز در این نشست خبری گفت: خوشحالیم از این که با شرکت جدید خودمان را به ایرانیان معرفی می کنیم، چرا که میدیا یک شرکت چینی و بین المللی است که با استانداردهای روز دنیا اقدام به تولید لوازم خانگی می کند.
وی با اشاره به این که، هدف شرکت میدیا ارایه محصولاتی است که خانواده های ایرانی به راحتی بتوانند از آنها استفاده و لذت ببرند، افزود: مسئولان شرکت میدیا می دانند که ایرانیان به دنبال کالای با کیفیت و با طراحی روز دنیا هستند و به همین خاطر ما تلاش می کنیم این رضایت را با محصولات خود به ایرانیان ارایه کنیم.
مدیر ارشد دفتر میدیا در ایران :
** فعالیت میدیا در ایران باعث تغییر تصور ایرانیان از مصرف کالای چینی خواهد شد
مدیر ارشد دفتر میدیا در ایران نیز گفت: با توجه به سابقه ای که شرکت بانیان الکترونیک در بازار لوازم خانگی ایران دارد، مطمئن هستیم همکاری شرکت میدیا به عنوان بزرگترین تولیدکننده لوازم خانگی دنیا و شرکت بانیان به عنوان یکی از معتبرترین توزیع کنندگان و فروشندگان لوازم خانگی در ایران، منجر به جلب رضایت مشتری خواهد شد.
رضا جابری افزود: استراتژی های شرکت بانیان الکترونیک و شرکت میدیا مشترک و آن خلق ارزش برای مصرف کننده ایرانی است و این خلق ارزش در سایه تولید کالای با کیفیت و ارائه محصول با قیمت قابل قبول امکان پذیر است.
وی گفت: در مرحله اول به دنبال آن هستیم که کیفیت را به هیچ عنوان قربانی نکرده و تلاش خواهیم کرد تا فعالیت میدیا در ایران باعث تغییر تصور ایرانیان از مصرف کالای چینی شود.
وی به بیان سابقه فعالیت شرکت میدیا پرداخت و گفت: صحبت از شرکتی می کنیم که تولیدکننده بیش از یک هزار برند مختلف در بازار لوازم خانگی دنیا است.
جابری افزود: سیاست شرکت میدیا از سال ۲۰۱۶ تمرکز بر روی تولید لوازم خانگی با برند میدیا است و کیفیت محصولات این شرکت به علت سرمایه گذاری در بحث تحقیق و توسعه است.
وی گفت: این شرکت برخلاف سایر شرکت های چینی که تولید محور هستند هرساله چهار درصد از درآمد خود را صرف تحقیق و توسعه می کند.
مدیر ارشد دفتر میدیا در ایران به بیان استراتژی های شرکت میدیا پرداخت و گفت: استراتژی اصلی شرکت میدیا این است که فعالیت در عرضه تولید و توزیع در بازارهای معتبر را حفظ و در آینده ای نزدیک به کسب و کارهای جدید مانند بازی، سیستم های امنیتی و خانه های هوشمند وارد شود.