چهارشنبه, ۲۶ دی ۱۳۹۷

تامین اجتماعی در دولت تدبیر و امید( گزارش ١٠)؛

توزیع متناسب خدمات در تمام مناطق کشور

توزیع متناسب خدمات در تمام مناطق کشور

تاپ خبر۲۴: تمامی زیرمجموعه های تامین اجتماعی در دولت تدبیر و امید با هدف ارتقای خدمات به بیمه شدگان،

بازنشستگان و مستمری بگیران و کارفرمایان فعالیت های گوناگونی را اجرایی ساخته اند که معاونت امور استان ها به عنوان یکی از زیر مجموعه های این سازمان در این راستا اقدامات مهمی را عملیاتی کرده است.
به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، در راستای تکریم ارباب رجوع، ارتقای کیفیت، استفاده بهینه از ظرفیت های انسانی، طرح ساختار نحوه نوین ارائه خدمات توسط معاونت امو استان های این سازمان مطرح شد که تاکنون فاز اول آن در شعب سراسر کشور اجرا شد و فاز دوم در یک شعبه از هر استان آغاز می شود.
با اجرای طرح ساختار نوین ارائه خدمات، مراجعه کنندگان به واحدهای اجرایی تأمین اجتماعی می‌توانند خدمات مورد نیاز را از یک باجه دریافت کنند و نیازی به مراجعه به واحدهای مختلف نخواهند داشت که در نتیجه شاهد افزایش سرعت ارائه خدمات و کاهش مدت زمان مراجعین در واحدهای اجرایی خواهیم بود.
ارزیابی، ارزشیابی و رتبه بندی واحدهای اجرایی سازمان تامین اجتماعی از دیگر فعالیت های این حوزه است که در این راستا هر ساله در دو دوره شش ماهه و یکساله، ادارات کل و شعب تابعه تامین اجتماعی در سراسر کشور مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرند.
در بخش بیمه ای سازمان تامین اجتماعی در دولت یازدهم، ١٣٠ پروژه عمرانی اجرا شده است.
رعایت عدالت و توزیع متناسب خدمات سازمان تامین اجتماعی در تمام مناطق کشور از اقدامات معاونت امور استان های این سازمان در طول دولت تدبیر و امید بوده است که در این بخش با ایجاد شعب اقماری رضایت مخاطبان و افزایش سطح دسترسی اقدام کرده است.
از سال ٨٨ تا شش ماه اول سال ٩٢، ١٨ شعبه اقماری توسط سازمان تامین اجتماعی ایجاد شده بود در حالی که در ۶ ماه دوم سال ٩٢ تاکنون که همزمان با فعالیت دولت یازدهم است ۶٧ شعبه اقماری در سطح کشور راه اندازی شده است.
همچنین در فاصله زمانی ٨٨ تا شش ماه اول ٩٢ ، ١٠ شعبه اقماری تامین اجتماعی ارتقا( تبدیل شعب اقماری غیر دائم به دائم) یافتند ودر طول دولت تدبیر و امید ٢٧ شعبه اقماری این سازمان در سطح کشور ارتقا پیدا کرند.
از دیگر اقدامات معاونت امور استان های سازمان تامین اجتماعی می توان به انجام مطالعات بنیادی در خصوص بازنگری و تغییر شاخص ها جهت ایجاد و ارتقای واحدهای ICT اجرایی با توجه به سیاست های کلان اشاره کرد.

نوشته شده توسط سايت خبري تحليلي تاپ خبر 24 در جمعه, ۱۶ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۲:۴۶ ب.ظ

دیدگاه