تاپ خبر۲۴ : بانک ملی ایران مهلت شرکت در جشنواره «تیم ملی ۹۰ نفره» برای حضور در جام جهانی روسیه راتا ششم اردیبهشت ماه تمدید کرد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، با تمدید مهلت جشنواره « تیم ملی ۹۰ نفره » بانک علاقه مندان به همراهی تیم ملی […]

تاپ خبر۲۴ : بانک ملی ایران مهلت شرکت در جشنواره «تیم ملی ۹۰ نفره» برای حضور در جام جهانی روسیه راتا ششم اردیبهشت ماه تمدید کرد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، با تمدید مهلت جشنواره « تیم ملی ۹۰ نفره » بانک علاقه مندان به همراهی تیم ملی کشور در رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه می توانند شانس خود را امتحان کنند تا یکی از ۴۵ برنده خوش شانس اعزامی به روسیه با یک همراه باشند.
افراد می توانند برای شرکت در این جشنواره از چهار روش پیام رسان بله، سامانه بام، حساب های قرض الحسنه پس انداز و ثبت شعار روی پیراهن تیم ملی برای کسب امتیاز استفاده کنند.
در روش نخست و کسب امتیاز از پیام رسان بله، افراد می توانند این اپلیکیشن را از بازار و یا اپ استور دانلود و ضمن نصب، از قسمت دعوتنامه کد معرف اختصاصی خود را دریافت و به دوستان ارسال کنند تا با نصب بله، معرفی آن به حداقل یک نفر و انجام حداقل یک عملیات بانکی در طول زمان جشنواره، در لیست قرعه کشی جام جهانی قرار گیرند.
کسانی هم که این پیام رسان را پیش از جشنواره نصب کرده اند، برای کسب امتیاز حداقلی شرکت در جشنواره «تیم ملی ۹۰ نفره» باید آن را به دو نفر از دوستان خود معرفی کنند و در ازای هر یک نصب این پیام رسان نیز یک امتیاز بیشتر در جشنواره دریافت خواهند کرد.
سامانه بام، دیگر روش شرکت در جشنواره « تیم ملی ۹۰ نفره » بانک ملی ایران است و علاقه مندان به همراهی تیم ملی فوتبال کشور در جام جهانی ۲۰۱۸ می توانند با عضویت و دعوت حداقل یک نفر در جشنواره شرکت نمایند.
در عین حال افراد می توانند در بخش امتیاز جشنواره کلیک کرده و ضمن کپی کردن لینک اختصاصی خود، آن را به دوستانشان ارسال کنند تا به ازای هر نصب بام از طریق این لینک، یک امتیاز بیشتر در جشنواره بگیرند.
همچنین افراد می توانند برای کسب امتیاز و افزایش آن در جشنواره، کد ملی خود را به عنوان کد معرف در اختیار دوستان برای نصب سامانه بام قرار دهند.
کسانی هم که قبل از این جشنواره از سامانه بام استفاده کرده اند، برای کسب شرایط شرکت در این جشنواره باید این سامانه را به دو نفر معرفی کنند.
روش دیگر شرکت در جشنواره « تیم ملی ۹۰ نفره » افزایش موجودی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک ملی ایران به میزان ۵۰ هزار تومان از ۲۰ بهمن ماه تا ششم اردیبهشت ماه است. برای شرکت در این جشنواره لازم است هر فرد حداقل یک امتیاز کسب کند و هر ۵۰ هزار تومان افزایش موجودی حساب نیز یک امتیاز محسوب می شود.
افرادی هم که تاکنون حساب قرض الحسنه پس انداز بانک ملی ایران نداشته اند، می توانند با افتتاح این حساب با حداقل موجودی ۵۰ هزار تومان در طول زمان جشنواره، ضمن شرکت در امر خیرخواهانه قرض الحسنه، در این جشنواره نیز حضور یابند و شانس خود را امتحان کنند.
ثبت شعار روی پیراهن تیم ملی روش دیگری است که افراد می توانند از طریق آن شانس خود را برای سفر به جام جهانی روسیه به همراه تیم بانک ملی ایران امتحان کنند و از طریق این روش ۱۰ نفر به قید قرعه انتخاب و با یک همراه به تماشای مسابقات جام جهانی اعزام می شوند.
در این روش افراد می توانند به سایت بانک مراجعه کرده و شعار مورد نظر خود را (تا حداکثر ۷۰کارکتر) در کادر مشخص شده یادداشت کنند و سپس تصویر آن را بر روی پیراهن ملی از سایت بانک دانلود و آن را در صفحه اینستاگرام خود بارگزاری نمایند.
شرکت کنندگان در این روش باید زمان بارگذاری تصویر، صفحه رسمی بانک ملی ایران را در آن تگ و با هشتگ های #پیراهن_ملی و #بانک_ملی_ایران آن را منتشر کنند.
علاقه مندان برای شرکت در این جشنواره ضرورت دارد در کانال تلگرام و یا کانال بله بانک ملی ایران عضو شده و حتماً صفحه رسمی اینستاگرام بانک ملی ایران را دنبال کنند تا بتوانند در قرعه کشی این جشنواره شرکت کنند. همچنین افراد باید در این مدت صفحه اینستاگرام خود را از حالت شخصی خارج نمایند.
لازم به ذکر است، اسامی برندگان جشنواره «تیم ملی ۹۰ نفره» نهم اردیبهشت ماه اعلام خواهد شد.
افراد شرکت کننده در این جشنواره که گذرنامه نداشته و یا تاریخ آن منقضی شده است، باید هر چه سریع تر گذرنامه خود را آماده کنند چرا که شاید یکی از برندگان خوش شانس اعزامی به جام جهانی روسیه باشند