شنبه, ۰۴ اسفند ۱۳۹۷

تا 25 مهرماه

تمدید مهلت افتتاح و یا تکمیل موجودی سپرده‌های قرض‌الحسنه بانک‌ پارسیان

تمدید مهلت افتتاح و یا تکمیل موجودی سپرده‌های قرض‌الحسنه بانک‌ پارسیان

تاپ خبر۲۴ : باتوجه به استقبال گسترده از قرعه کشی سپرده های قرض الحسنه پس انداز بانک پارسیان و به منظور فراهم سازی مشارکت هرچه بیشترآنان درانجام این اقدام خیر و خداپسندانه، و امکان بهره مندی از جوایز چشمگیر قرعه کشی۳۰ مهر ماه، مدت افتتاح و یا تکمیل موجودی این حساب ها تا تاریخ ۲۵ مهرماه تمدید شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک پارسیان، مراسم قرعه کشی این دوره از حساب های قرض الحسنه پس انداز در تاریخ ۳۰ مهر ماه ۹۶ برگزار خواهد شد و هموطنان و مشتریان تا پایان وقت اداری ۲۵ مهرماه ۱۳۹۶ فرصت دارند، نسبت به افتتاح حساب و یا تکمیل موجودی در شعب بانک پارسیان در سراسر کشور اقدام کنند.

باز بودن حساب و داشتن حداقل موجودی ۵۰۰ هزار ریالی در روز قرعه‌کشی شرایط لازم برای شرکت حساب‌ها در قرعه‌کشی و حفظ حداقل موجودی حساب به مبلغ ۵۰۰ هزار ریال به مدت ۳ ماه یا ۹۰ روز متوالی در طول دوره قرعه‌کشی و یا از زمان آخرین مهلت افتتاح حساب یا تکمیل موجودی ( ۲۵ مهرماه ۹۶ ) شرط لازم برای اعطای جوایز به برندگان حساب‌ها است.

لازم به ذکر است بانک پارسیان در این دوره از قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز خود بیش از ۸۰ میلیارد ریال جایزه در نظر گرفته است. در این دوره به ۲۷ نفر از دارندگان حسابهای قرض الحسنه پس انداز جایزه یک میلیارد ریالی کمک هزینه خریدمسکن تعلق خواهدگرفت.

همچنین ۵۷ کمک هزینه خرید خودرو داخلی هر یک به مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال، ۸۷ کمک هزینه سفر به عتبات عالیات هر یک به مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال و ۱۱۷ کمک هزینه خرید صنایع دستی هر یک به مبلغ ۵۰ میلیون ریال و تعداد ۱۴۷ جایزه نقدی هریک به مبلغ ۲۰ میلیون ریال ، تعداد۵۶۷ جایزه نقدی دیگر هر یک به مبلغ ۱۰ میلیون ریال و ۴۱،۱۷۷ جوایز پانصد هزار ریالی از جوایز دیگر این دوره از قرعه کشی حساب های پس انداز بانک پارسیان است.

نوشته شده توسط سايت خبري تحليلي تاپ خبر 24 در شنبه, ۰۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۶:۱۱ ب.ظ

دیدگاه