تاپ خبر۲۴ : رئیس سرپرستی منطقه یک بانک شهر، رضایتمندی زائران هشتمین نور ولایت را مهمترین برنامه این بانک در ایام نوروز عنوان کرد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر ، محمدرضا صبوری با بیان این مطلب افزود: موفقیت بانک شهر مدیون اعتماد گسترده مردمی و نیروی انسانی با […]

تاپ خبر۲۴ : رئیس سرپرستی منطقه یک بانک شهر، رضایتمندی زائران هشتمین نور ولایت را مهمترین برنامه این بانک در ایام نوروز عنوان کرد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر ، محمدرضا صبوری با بیان این مطلب افزود: موفقیت بانک شهر مدیون اعتماد گسترده مردمی و نیروی انسانی با تجربه و کارآزموده است.

وی با بیان این‌که کیفیت کار و پیشرفته بودن عملیات بانکی از مهم ترین مقوله های رقابت پذیری به شمار می‌رود، گفت: بانک شهر در زمینه توسعه خدمات الکترونیکی هیچ مانعی در برابر خود نمی بیند و همواره در تلاش است تا با بهره گیری از دانش ایرانی خدمات خود را در سطح بانکداری جهانی به مشتریان ارائه دهد.

صبوری با تاکید بر این‌که این بانک تلاش دارد تا هر سال رضایت مشتریان خود را بیش از گذشته به دست آورد، گفت: خلاقیت، دانایی، تفکر، کوشش و تلاش می‌بایست منجر به تولید ارزش افزوده شود، از این رو همواره برای ایجاد ارزش افزوده برای مشتریان و بانک شهر تلاش می‌شود.