تاپ خبر۲۴:مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی در حوزه مدیریت راهبردی گفت: تلاش بانک سپه برای اجرای بی عیب و نقص برنامه راهبردی فوق العاده است و وزارت امور اقتصادی و دارایی از آن کاملاً حمایت می کند. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از بانک سپه: دکتر مجتبی لشکربلوکی مشاور وزیر امور اقتصادی و […]

تاپ خبر۲۴:مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی در حوزه مدیریت راهبردی گفت: تلاش بانک سپه برای اجرای بی عیب و نقص برنامه راهبردی فوق العاده است و وزارت امور اقتصادی و دارایی از آن کاملاً حمایت می کند.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از بانک سپه: دکتر مجتبی لشکربلوکی مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی در حوزه مدیریت راهبردی در جلسه ای با حضور اعضاء هیات مدیره و مدیران بانک سپه که به منظور بررسی میزان تحقق اهداف برنامه راهبردی وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار شد اظهار داشت: تعامل بانک سپه با وزارت امور اقتصادی و دارایی خصوصاً در زمینه تدوین برنامه راهبردی مبتنی بر اهداف تعیین شده در وزارتخانه بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است.
وی افزود: بانک سپه را باید یکی از موفق ترین بانک ها در زمینه تدوین برنامه راهبردی مناسب و همسو با برنامه های تدوین شده در وزارت امور اقتصادی و دارایی دانست.
مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: گزارش های ارائه شده همچنین تلاش های صورت گرفته در بانک سپه نوید دهنده آینده درخشان برای این بانک است.
مصطفی خسروی مدیر کل دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت امور اقتصادی و دارایی نیز در ادامه این جلسه که به منظور بررسی میزان موفقیت بانک در اجرای برنامه های راهبردی وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار شد با اشاره به بررسی شاخص های متعدد این بانک در جلسات مختلف اظهارداشت: شاخص های بانک سپه به خوبی بیانگر آن است که این بانک در سال جاری جزو موفق ترین بانکها بوده است.
وی افزود: در بخش هایی چون صیانت از حقوق شهروندی، بانک سپه از جمله بانک های موفق و پیشرو در سیستم بانکی است.
مدیر کل دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت امور اقتصادی و دارایی با اشاره به سند راهبردی بانک سپه و میزان موفقیت و حرکت این بانک در جهت تحقق اهداف تعریف شده از سوی وزارت اموراقتصادی و دارایی گفت: این جدیت و تلاش که در مدیران و کارکنان بانک سپه برای تحقق اهداف برنامه راهبردی وزارت امور اقتصادی و دارایی دیده می شود قابل تقدیر و تشکر است.
وی تعامل بانک سپه با وزارت امور اقتصادی و دارایی و در مجموع با دولت را به منظور تحقق اهداف کلان اقتصادی بسیار خوب و قابل تقدیر عنوان کرد.
خسروی گفت: وقتی تمام محدودیت ها و موانع پیش روی این بانک همچون تحریم ها را در کنار این همه تلاش و کوشش و موفقیت قرار دهیم متوجه خواهیم شد که چه کار بزرگ و قابل توجهی در بانک سپه صورت گرفته است.
وی افزود: تلاش مدیران و کارکنان بانک سپه خصوصاً در دولت تدبیر و امید صد چندان شده و تمام اهداف این بانک در راستای اهداف کلان دولت بوده است.
دکتر آقایی مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی دیگر سخنران این جلسه بود. وی نیز ضمن قدردانی از تلاش های بانک سپه به منظور تحقق اهداف برنامه راهبردی وزارت امور اقتصادی و دارایی، این تلاش ها را قابل تقدیر دانست.