تاپ خبر۲۴: مدیرعامل بانک ملت و مدیرعامل شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران در نشستی مشترک، بر تقویت همکاری های بین این دو مجموعه بزرگ اقتصادی تاکید کردند. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملت؛ هادی اخلاقی فیض آثار در این نشست اعلام کرد که بانک ملت کماکان به عنوان بازوی […]

تاپ خبر۲۴: مدیرعامل بانک ملت و مدیرعامل شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران در نشستی مشترک، بر تقویت همکاری های بین این دو مجموعه بزرگ اقتصادی تاکید کردند.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملت؛ هادی اخلاقی فیض آثار در این نشست اعلام کرد که بانک ملت کماکان به عنوان بازوی توانای وزارت نفت در توسعه فعالیت های بخش عمرانی و توسعه سطح کیفی این حوزه، ایفای نقش خواهد کرد.
مدیرعامل بانک ملت، آمادگی کامل این بانک را برای حمایت از بخش های مختلف نفت، گاز و پتروشیمی کشور، اعلام کرد.
وی اظهار امیدواری کرد که بانک ملت در پایان سال جاری، نمره قابل قبولی را در ایفای تعهدات و نقش آفرینی در عرصه اقتصاد ملی، کسب کند.
مهندس عباس کاظمی، مدیرعامل شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران هم با بیان این نکته که بانک ملت از سال های گذشته همواره تعاملات خوبی با این شرکت داشته است، اظهار داشت: تلاش های دست اندرکاران بانک ملت که همواره یاری دهنده و حمایت کننده حوزه نفت کشور بوده اند، شایسته قدردانی است.
وی از آمادگی شرکت پالایش و پخش برای همکاری با بانک ملت در پروژه های مختلف در زمینه فاینانس و صدور ضمانتنامه ها خبر داد و خواستار تعیین چارچوب های لازم برای اجرای هرچه بهتر و سریع تر تامین مالی پروژه های نفتی پیش رو شد.