تاپ خبر۲۴:جلسه هم اندیشی مدیران ارشد بانک ملت و دانشگاه تهران با حضور علی رستگار مدیرعامل بانک ملت و دکتر محمود نیلی رئیس دانشگاه تهران برگزار شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک ملت، در این جلسه طرفین بر گسترش همکاری های فی مابین در بخش های مختلف بانکی و پژوهشی […]

تاپ خبر۲۴:جلسه هم اندیشی مدیران ارشد بانک ملت و دانشگاه تهران با حضور علی رستگار مدیرعامل بانک ملت و دکتر محمود نیلی رئیس دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک ملت، در این جلسه طرفین بر گسترش همکاری های فی مابین در بخش های مختلف بانکی و پژوهشی توافق کردند.
علی رستگار، مدیرعامل بانک ملت، در این جلسه با اشاره به شرایط پیش رو و فرصت ایجاد شده در شرایط پساتحریم ابراز امیدواری کرد که بانک ملت بتواند همچون گذشته پیشتاز ارائه خدمات به اقشار مختلف به ویژه قشر فرهیخته و دانشگاهی کشور باشد.
مدیرعامل بانک ملت این بانک را دارای بالاترین حجم منابع ارزی و گسترده ترین سیستم های الکترونیکی و در رتبه ششم در بین صد شرکت برتر کشور معرفی کرد و گفت: بانک ملت با داشتن این توانایی ها و امکانات می تواند خدمات ویژه ای را به جامعه علمی کشور ارائه کند.
وی از پیشنهادات گسترده بانک های خارجی برای همکاری های بانکی با بانک ملت در روزهای اخیر خبر داد و دلیل این پیشنهادات را صورت های مالی مستحکم بانک عنوان کرد.
در این جلسه دکتر محمود نیلی، رئیس دانشگاه تهران با قدردانی از همکاری های گسترده بانک ملت با دانشگاه تهران، حسن شهرت و عملکرد مطلوب بانک ملت را برای مجموعه این دانشگاه قابل احترام دانست و از مراودات قبلی بانک با دانشگاه به ویژه سیستم محب بانک ملت سپاسگزاری کرد.
وی اعلام کرد: با توجه به توانایی بالای بانک ملت انتظار بیشتری نسبت به همکاری های فی مابین وجود دارد و امیدواریم در آینده سطح همکاری های طرفین روز به روز افزایش یابد.
در این نشست که ناصر شاهین فر مشاور اجرایی مدیرعامل، دکتر رستگار مشاور عالی مدیرعامل، بهمن اسکندری معاون مدیرعامل در امور اعتباری و حقوقی، محمود سعیدی مدیرامور بین الملل، رحیم طاهری مدیرامور ناحیه یک، رضا بدرطالع مدیرشعب منطقه ۳ تهران ، سلطان محمدی رئیس شعبه دانشگاه تهران و مقامات عالی دانشگاه تهران حضور داشتند، همچنین توافقاتی به منظور ارائه تسهیلات بیشتر از سوی بانک ملت به مجموعه دانشگاه تهران از جمله اساتید و دانشجویان انجام شد.