تاپ خبر۲۴ : وزیر صنعت، معدن و تجارت از بانک سپه به دلیل حمایت این بانک از پروژه پالایشگاه گاز بیدبلند ۲ تقدیر کرد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از بانک سپه، محمدرضا نعمت زاده با ارسال نامه ای به چقازردی مدیرعامل بانک سپه تصریح کرده است: برنامه ریزی و اجرای به موقع و اثربخش، از […]

تاپ خبر۲۴ : وزیر صنعت، معدن و تجارت از بانک سپه به دلیل حمایت این بانک از پروژه پالایشگاه گاز بیدبلند ۲ تقدیر کرد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از بانک سپه، محمدرضا نعمت زاده با ارسال نامه ای به چقازردی مدیرعامل بانک سپه تصریح کرده است: برنامه ریزی و اجرای به موقع و اثربخش، از مهمترین مبانی و اساس رشد و توسعه کشور در حوزه های مختلف است و هرگونه خطا و تأخیر در اجرای برنامه ها آثار زیان باری را به دنبال دارد که اگر غیرقابل جبران نباشد، قطعا جبران مافات بسیار مشکل و هزینه ساز است.
در بخش دیگری از این نامه تأکید شده است: یکی از طرحهایی که مدت مدیدی است که اجرا نشده و رکود شدیدی بر آن حاکم بوده است پالایشگاه گاز بیدبلند ۲ است که خوشبختانه با بذل و ایفای نقش تعیین کننده توسط جنابعالی و مجموعه همکاران بانکی عضو کنسرسیوم به مرحله ای از پیگیری و تصمیم گیری رسیده که تخصیص تسهیلات صندوق توسعه ملی و گشایش اعتبار مربوطه نهایی و اجرایی شده است.
در بخش پایانی این نامه آمده است: بدین وسیله بر خود لازم دانستم که از همکاری ها و قبول متعهدانه مسئولیت توسط آن جناب، تشکر و قدردانی کرده و از خداوند متعال، سلامتی و دوام توفیقات شما را مسئلت دارم.