تاپ خبر۲۴: معاون رئیس جمهور از بانک سپه به دلیل اختصاص بیشترین اعتبار در بین سیستم بانکی برای خرید کالاهای صنایع دستی و قرار دادن آن در سبد جوایز غیرنقدی حسابهای قرض الحسنه تقدیر کرد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه، زهرا احمدی پور معاون رئیس جمهور با ارسال نامه ای […]

تاپ خبر۲۴: معاون رئیس جمهور از بانک سپه به دلیل اختصاص بیشترین اعتبار در بین سیستم بانکی برای خرید کالاهای صنایع دستی و قرار دادن آن در سبد جوایز غیرنقدی حسابهای قرض الحسنه تقدیر کرد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه، زهرا احمدی پور معاون رئیس جمهور با ارسال نامه ای به چقازردی مدیرعامل بانک سپه تصریح کرده است: در راستای توجه ویژه و تلاشهای ارزنده آن بانک طی سال جاری مبنی بر استفاده از کالاهای صنایع دستی در سبد جوایز غیرنقدی حسابهای قرض الحسنه و کسب مقام اول برای بیشترین مبلغ اعتبار اختصاصی، مراتب تقدیر و سپاس تقدیم حضور می شود.
رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در نامه خود تأکید می کند: بی شک این اقدام بزرگ به عنوان ثمره مساعی ماندگار مدیران سخت کوش و متعهد ایرانی در مشارکت و احیاء هنر – صنعت کشور است. امید است با تلاش افزونتر، سهم بیشتری در راه ارتقای عظمت ایران اسلامی داشته باشید.
براساس این گزارش لوح تقدیر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری طی مراسمی به مصطفی پرتوافکنان عضو هیأت مدیره بانک اعطاء شد.
انتهای پیام/